HC Stadion Vrchlabí – Gólmani pro sezónu 2023/2024
A Team

Gólmani pro sezónu 2023/2024

Lucie Horčičková

Sportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší jména gólmanů pro sezónu 2023/2024.

Denis Vacek

Komentář Jiřího Jakubce:
„I přes svůj poměrně nízký věk (21 let) Denis prokázal, že ve II. lize může být velice výraznou osobností. Denis ještě pomýšlí na vyšší hokejové úrovně a chce se tam dostat i za pomocí dobrých výkonů ve Vrchlabí. Vzhledem k jeho věku očekáváme, že se stále bude zlepšovat.“

Jakub Červinka

Komentář Jiřího Jakubce:
„Kuba Červinka je jméno, ze kterého máme velkou radost. Je to mladý kluk (18 let), místní odchovanec, který dorostenecký věk strávil v extraligových Pardubicích. Nedostával tam tolik prostoru a my jsme připraveni mu ho dát jak v A-týmu, tak v juniorce. Kuba vyniká svojí pracovitostí a podle nás má velký potenciál. Každý gólman potřebuje chytat hodně zápasů a myslím, že v téhle sezoně by se měl jeho talent naplno projevit.“

Ondřej Holubec

Komentář Jiřího Jakubce:
„Ondra je také pracovitý gólman, který z pochopitelných důvodů dává přednost studiu na vysoké škole, ale jako třetí gólman bude připraven kdykoliv zaskočit. Ještě pro něho budeme hledat uplatnění v krajské lize.“

Lukáš Kamenický

Komentář Jiřího Jakubce:
„Lukáš je nejmladší (17 let) z naší již tak mladé čtveřice, ale je to také gólman, který má před sebou slušnou hokejovou perspektivu. Jeho hlavní role bude v juniorce, ale pokud bude potřeba, může nahlédnout i do A-týmu.“