HC Stadion Vrchlabí – Druhý zápas proti Kolínu se odehraje na ledě Kozlů

Druhý zápas proti Kolínu se odehraje na ledě Kozlů

27.02.2017

K dalšímu utkání proti kolínským Kozlům nastoupí vrchlabský tým na jeho ledě. V prvním vzájemném zápase prohrálo domácí Vrchlabí jen těsně 2:3 a nyní se bude pokoušet vyrovnat v sérii skóre na 1:1.

První utkání mezi soupeři se odehrálo v sobotu na vrchlabském ledě. Hosté se dostali do vedení zásluhou Kadlece st. už ve 4. minutě. V polovině utkáni sice domácí kapitám Filip vyrovnal, ale Kozli se ještě do konce druhé třetiny prosadili dvakrát a vedli tak o dvě branky. Korigovat skóre se snažil HC Stadion v posledních minutách, snížení na 2:3 se podařilo Klementovi, ale další branku už se domácím nepodařilo vstřelit a Kolín si domů odvezl první důležitý bod v prvním kole play-off.

Zápase se odehraje od 18:00 na kolínském zimním stadionu. Všichni fanoušci jsou vítání, přijeďte podpořit vrchlabské kluky v honbě za vítězstvím!