HC Stadion Vrchlabí – Dočkáme se výhry také nad Ústí nad Labem?

Dočkáme se výhry také nad Ústí nad Labem?

25.02.2022

Vrchlabí má po vítězství nad Prostějovem dobrou náladu, a další body navíc může přidat proti Ústí nad Labem. S tímto týmem má bilanci 1:1, nejdříve zvítězilo na nájezdy 4:3, další vzájemný zápas skončil stejným výsledkem, ale pro Ústí nad Labem. Toto utkání může v mnohém rozhodnout, stejně jako dva zbývající, ve kterých se Vrchlabí předvede na domácím ledě.

HC Stadion Vrchlabí v posledním zápase zabodoval proti Prostějovu a díky výhře 4:2 se posunul na devátou příčku v tabulce. Před sebou má ale ještě tři zápasy, ve kterých by také potřeboval bodovat. Proti Prostějovu to ale Vrchlabí nemělo jednoduché, protože se hosté dostali do vedení a HC Stadion neproměnil trestné střílení. Ve druhé třetině už ale vedl 2:1, stejně dopadla i třetí třetina. Proti Sokolovu se mu bohužel nedařilo, ale naopak porazil třebíčský celek, který byl favoritem.

Oliver Štěpánek 3,22 prů. na záp. 87,36 %

Hokej Ústí nad Labem s.r.o. je v tabulce až pod Vrchlabím, takže by to pro hostující tým mohla být snadná práce. Ústí nestačilo na Přerov, za to ale zvítězil nad Porubou. Proti Vsetínu ale vstřelil pouze jeden gól, v Havířově zase o jedinou branku zvítězil. Jak se mu povede v sobotním zápase, můžete sledovat nejen přímo na zimním stadionu, ale také online na internetu.

Šimon Zajíček 3,63 prů. na záp. 89,78 %

Zápas se odehraje v Ústí nad Labem v sobotu 26. února již od 16. hodin. Vrchlabí bude potřebovat bodovat, aby se udrželo ve středu tabulky.