HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí zavítá Klášterec nad Ohří

Do Vrchlabí zavítá Klášterec nad Ohří

18.11.2016

V sobotním zápase se vrchlabští diváci mohou těšit na soupeře z Klášterce nad Ohří. Tým přijede s obměněným trenérem, který má za úkol dostat Klášterec výš v tabulce. Jejich první vzájemný zápas vyhrál právě Klášterec, který doma HC Stadion porazil poměrem 6:3.

Klášterec momentálně obsazuje šestou příčku s 22 body. Začátek sezony se mu moc nepovedl. První zápas proti Vlkům z Jablonce sice vyhrál, z dalších tří utkání ale získal pouze bod za prohru v prodloužení. Nestačil na Buldoky z Řisut, kteří Klášterec vyprovodili ze svého ledu s jedenáctibrankových přídělem. Takže na bílinském ledě se jim nepodařilo zvítězit a odjížděli s pěti góly ve své síti. Další zápasy už byly jako na houpačce, výhra střídala prohru. Ve 14. kole dokázal Klášterec nadělit 11 branek Baníku Sokolov, v posledním odehraném zápase sice Děčínu vstřelit osm branek, ale soupeř jich zvládnul deset a Klášterec tak zůstal bez bodů.

Vrchlabští hráči mají za sebou brankově bohaté utkání ve Slaném. Proti Řisutům to nejdříve vypadalo nadějně, domácí ale dokázali srovnat a o třech bodech pro HC Stadion rozhodl až v 59. minutě Čurda. Po 15 kolech jsou na prvním místě s 28 body. Od 7. kola se jim, stejně jakou soupeři, daří na přeskáčku. S Trutnovem před domácími diváky prohrál HC Stadion až v prodloužení, předtím se jim nevedlo v Jablonci. Domácí utkání proti Kobře se jim naopak povedl a zvítězil 7:5. Před domácími fanoušky se vrchlabskému týmu daří, předvedou to i tentokrát?

Další kolo druhé ligy se odehraje v sobotu 19. 11. od 18:00. Zváni jsou samozřejmě všichni, kteří fandí týmu HC Stadion Vrchlabí a chtějí ho popohnat k dalším třem bodům.