HC Stadion Vrchlabí – Dalším soupeřem v přípravě bude Ústí nad Labem

Dalším soupeřem v přípravě bude Ústí nad Labem

24.08.2020
Raina Tomanová

HC Stadion má za sebou již čtyři přípravná utkání. Ve všech dokázal zvítězit, třikrát se mu povedlo neinkasovat ani gól. Proti Ústí tak má možnost prodloužit sérii výher.

Slovan Ústí nad Labem má za sebou také čtyři zápasy. První měl odehrát již 24. července s Kladnem, ale zápas byl zrušen. Na ledě proti soupeři se tak Slovan předvedl o týden později, kdy nastoupil proti Kolínu. V utkání se mu ale nevedlo a prohrál 1:3. Stejně dopadlo utkání v Kadani. Ani proti Mostu Ústí nebodovalo, tentokrát prohrál o čtyři góly 1:5. Povedl se mu až odvetný zápas s Kadaní, na domácím ledě vyhrál 6:2.

HC Stadion zatím jede na vítězné vlně. Brankáři Vrchlabí udrželi třikrát čisté konto, dvakrát to bylo proti Benátkám. Proti Šumperku zvítězilo Vrchlabí 7:2, v odvetném utkání vstřelil Stadion čtyři góly. Podaří se mu zvítězit i na ledě Ústí?

Zápas se odehraje v úterý 25. srpna na ledě v Ústí nad Labem.