HC Stadion Vrchlabí – Další zápas odehrajeme doma proti Benátkám
Preview k zápasu

Další zápas odehrajeme doma proti Benátkám

07.01.2022
Raina Tomanová

K dalšímu zápasu HC Stadion Vrchlabí nastoupí před domácími diváky. Do krkonošského města přijedou Benátky nad Jizerou, které jsou sice na dně tabulky, ale mohou domácí hráče překvapit. Rozdíl mezi oběma celky je velký, Vrchlabí ale ukázalo, že i proti slabšímu soupeři musí hodně bojovat.

HC Benátky nad Jizerou jsou v tabulce na spodních příčkách. Jejich 38 bodů stačí pouze na 13. místo, a proto to budou mít proti vrchlabskému celku hodně těžké. Benátkám se nepovedly hned poslední tři odehrané zápasy. Nestačily na Přerov, kterému nedaly ani branku, proti Porubě daly pouze jedinou branku, zatímco ostravský celek dokonce čtyři. Na ledě Vsetína se Benátkám také nedařilo a odjela s prohrou 1:3. Poslední body získal tým doma proti Jihlavě, kterou přehrál poměrem 4:2. Tři body získal také kontumační výhrou nad Kadaní. Překvapí Benátky sobotní soupeře a odjedou s nějakým bodem?

Poslední zápasy
Přerov – Benátky nad Jizerou 2:0
Benátky nad Jizerou – Poruba 1:4
Vsetín – Benátky nad Jizerou 3:1
Benátky nad Jizerou – Jihlava 4:2
Kadaň – Benátky nad Jizerou 0:5kk

Kanadské bodování
1. Sebastian Čederle 12+6
2. Antonín Dušek 6+9
3. Daniel Špaček 4+10

Neproduktivnější obránce
Daniel Bukač 2+7

Statistiky brankářů
Jaroslav Pavelka 2,09 prů. na záp. 92,24 %
Daniel Král 3,07 prů. na záp. 89,41 %
Matěj Žajdlík 2,98 prů. na záp. 88,83 %

HC Stadionu Vrchlabí se povedlo získat dva body proti Havířovu, který dokázal porazit až při samostatných nájezdech. Přitom to vypadalo velmi nadějně již od první třetiny. Vrchlabí se ale nepodařilo vstřelit více jak jednu branku a domácí brzy srovnali. Nakonec musely rozhodnout nájezdy, ve kterých měl více štěstí HC Stadion. V předchozích dvou zápasech se Vrchlabí nedařilo, nejdřív nestačilo na Ústí nad Labem, proti Prostějovu pak krkonošský tým nevstřelil ani branku, zatímco jeho soupeř dva. Vrchlabí je v tabulce na osmém místě s 51 body.

Poslední zápasy
Havířov – Vrchlabí 1:2 sn
Vrchlabí – Ústí nad Labem 3:4
Prostějov – Vrchlabí 2:0
Vrchlabí – Sokolov 4:3
Třebíč - Vrchlabí 4:5:sn

Kanadské bodování
1. Patrik Urban 8+17
2. Ondřej Matýs 11+10
3. Tomáš Kaut 8+10

Neproduktivnější obránce
Jan Zdráhal 2+8

Statistiky brankářů
Jakub Soukup 2,63 prů. na záp. 90,60 %
Vojtěch Nečas 2,00 prů. na záp. 93,10 %
Oliver Štěpánek 3,22 prů. na záp. 87,36 %
Milan Klouček 5,08 prů. na záp. 82,14 %

Zápas se odehraje ve sobotu 8. ledna již od 17. hodin na vrchlabském zimním stadionu. Znovu můžete přijít podpořit svůj tým v honbě za důležitými body.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili opět TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o balíček od HC Stadionu.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 8.1.2022 do 17:00.
• Opět budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).