HC Stadion Vrchlabí – Další přátelský zápas Vrchlabí odehraje v Jablonci

Další přátelský zápas Vrchlabí odehraje v Jablonci

19.08.2019

K již třetímu přátelskému utkání nastoupí v letošní sezoně HC Stadion Vrchlabí. Přípravu zahájil proti soupeři PSK Sakhalin, kterému podlehl 8:4. Krkonošský tým padl také proti nováčkovi v lize Nové Pace, na jejímž ledě prohrál v prodloužení 3:4.

HC Stadion v přípravném utkání proti ruskému soupeři těžko držel krok. Před domácími diváky prohrál již první třetinu 1:5. V prostřední pasáži přidal PSK Sakhalin ještě další tři branky a o vítězi bylo jasno. Vrchlabí dokázalo dvakrát skórovat ve třetí části, ale to na soupeře nestačilo. V Nové Pace se vrchlabským hráčům dařilo lépe, skóre 3:1 na začátku třetí třetiny slibovalo úspěch. Domácí ale zabrali, a nakonec zvítězili v prodloužení.

Pro jablonecké Vlky to bude proti Vrchlabí první přátelský zápas v této sezoně. Přípravu zahájali 12. srpna a celkem je čeká šest přípravných utkání. Odvetný zápas sehrají 4. září na vrchlabském ledě.

Zápas se odehraje na jabloneckém zimním stadionu od 18. hodin.