V nadstavbě naposledy doma

23.02.2024
Lucie Horčičková

Poslední domácí utkání nadstavby sehrajeme se soupeřem z Mostu.
S tím máme v letošní sezóně zatím bilanci 2:1 na zápasy, ale naši hráči budou určitě chtít zvítězit a vrátit tak Mostu předchozí porážku.
Partnerem tohoto utkání je Cestovní kancelář Ingtours s.r.o.

HC Stadion Vrchlabí má odehráno 11 utkání nadstavby a zbývají mu už pouze 3 zápasy do play-off. Vrchlabí si stále drží svou 6. příčku tabulky, na kontě má 63 bodů a na 5. Děčín ztrácí pouze jediný bod.
Poslední utkání odehrál Stadion na domácím ledě s Ústeckým Slovanem, který porazil 4:1. V čase 5:22 otevřel skóre utkání David Chalupa a další góly následovaly až ve druhé třetině, kdy se prosadil domácí Chrtek a hostující Bernat. Ve třetí třetině navýšili skóre ještě Lukáš Kastner a Vít Kaštánek.

Poslední zápasy HC Stadion Vrchlabí:
Vrchlabí – Ústecký Slovan 4:1 (nadstavba)

5. David Sýkora 1+3

MOSTEČTÍ LVI mají v nadstavbě odehráno pouze 10 zápasů a jsou aktuálně na 7. místě tabulky s 50 body. Osmý Ústecký Slovan na LVY ztrácí 10 bodů. V nadstavbě LVI zvítězili pouze dvakrát, a to proti Ústeckému Slovanu (5:3) ve 2. kole a proti Vrchlabí (4:2).
Poslední utkání odehráli MOSTEČTÍ LVI na domácím ledě s Táborem, proti kterému padli 4:8 (1:2, 3:4, 0:2).

Poslední zápasy MOSTEČTÍ LVI:
MOSTEČTÍ LVI – Tábor 4:8 (nadstavba)
MOSTEČTÍ LVI– Letňany 4:5 (nadstavba)
MOSTEČTÍ LVI – Příbram 2:4 (nadstavba)
Ústecký Slovan – MOSTEČTÍ LVI 4:0 (nadstavba)

Vzájemné zápasy týmů
2024 MOSTEČTÍ LVI – Vrchlabí 4:2 (nadstavba)
2023 Vrchlabí – MOSTEČTÍ LVI 6:1
2023 MOSTEČTÍ LVI – Vrchlabí 4:1

Zápas se odehraje v sobotu 24. února od 18:00 na zimním stadionu ve Vrchlabí.

Soutěže

Během první a druhé přestávky si budete moci zasoutěžit o vouchery od partnera utkání INGTOURS CK spol. s.r.o. a o skipasy do Skiareál Špindlerův Mlýn.

A na jaké soutěže se můžete těšit?
• O první přestávce proběhne soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, ve které můžete vyhrát:
1. místo - Dárkový šek v hodnotě 1.500 Kč na služby INGTOURS CK spol. s.r.o.
2. místo - Dárkový šek v hodnotě 1.000 Kč na služby INGTOURS CK spol. s.r.o.
3. místo - Dárkový šek v hodnotě 500 Kč na služby INGTOURS CK spol. s.r.o.

Soutěžní puk si budete moct zakoupit za 50 Kč při vstupu na stadion.

• O druhé přestávce proběhne týmová soutěž HOĎ BARELEM, ve které si můžete zasoutěžit o skipasy do Špindlerova Mlýna.

• Na Facebooku bude od sobotního dopoledne probíhat u příspěvku “Dnes hraje Stadion” tradiční TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si můžete také zasoutěžit o skipasy.