HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí se doma postaví proti Táboru
Preview k zápasu

Vrchlabí se doma postaví proti Táboru

Raina Tomanová

V dalším utkání se na vrchlabském ledě proti sobě postaví domácí HC Stadion a hostit bude Kohouty z Tábora. Rozhodně to pro Vrchlabí nebude snadný zápas, protože Tábor je dlouhodobě na předních místech v tabulce. Navíc se mu také daří nadstavba, ve které HC Stadion zvítězil zatím pouze jednou.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou několik neúspěšných zápasů. V nadstavbové části hry se mu vůbec nedaří. Postupně prohrál s Kobrou Praha, odkud si přivezl hned osm branek. Na domácím ledě padlo Vrchlabí nad Ústím 2:4, v Letňanech zápas skončil výhrou pro domácí 5:1. S Příbramí se HC Stadion také nedařilo, a soupeř odjel s výhrou 6:3. Poslední odehraný zápas byl v Mostě, kde si Vrchlabí připsalo první výhru v nadstavbě a odjelo s výhrou 5:2. Podaří se krkonošskému celku také ve třetím vzájemném utkání sezóny, připsat proti Táboru nějaké ty body?

Poslední zápasy

MOSTEČTÍ LVI – Vrchlabí 2:5 (nadstavba)
Vrchlabí – Příbram 3:6 (nadstavba)
Letňany – Vrchlabí 5:1 (nadstavba)
Vrchlabí – Ústí n. L. 2:4 (nadstavba)
Kobra Praha – Vrchlabí 8:5 (nadstavba)

HC Tábor je na tom o poznání lépe. V tabulce mu patří druhé místo a v nadstavbové části se mu daří. Sice nejdříve podlehl Ústí 1:3, ale v Letňanech zvítězil poměrem 3:2. Na domácím ledě proti Chomutovu bodoval až v samostatných nájezdech výsledkem 4:3, v nájezdech pak padl na ledě Kobry Praha 2:3. Poslední dvě utkání ale už byly v režii Kohoutů. Proti Mostu se jim navíc podařilo udržet čisté konto, a navíc se sedmi góly v soupeřově brance. Poslední utkání odehrál Tábor opět doma proti Příbrami, kterou přehrál 5:1.

Poslední zápasy

Tábor – Příbram 5:1 (nadstavba)
Tábor – MOSTEČTÍ LVI 7:0 (nadstavba)
Kobra Praha – Tábor 3:2 sn. (nadstavba)
Tábor – Chomutov 5:4 sn. (nadstavba)
Letňany – Tábor 2:3 (nadstavba)
Ústí n. L. – Tábor 3:1 (nadstavba)

Vzájemné zápasy

2022 Vrchlabí – Tábor 3:4 pp.
2022 Tábor – Vrchlabí 0:5

Kanadské bodování Vrchlabí

1. David Chalupa 3+3 (nadstavba)
2. Ondřej Chrtek 3+2 (nadstavba)
3. Adam Jirků 1+4 (nadstavba)

Kanadské bodování Tábor

1. Jakub Matušík 4+7 (nadstavba)
2. Ondřej Šulek 2+4 (nadstavba)
3. Karel Plášil 3+2 (nadstavba)

Neproduktivnější obránci

Vrchlabí: Ján Bendík 1+1 (nadstavba)
Tábor: Karel Plášil 3+2 (nadstavba)

Statistiky brankářů

Vrchlabí:Roman Krinwald 4.00 prů. na záp. (nadstavba)
Mario Žalčík 6.00 prů. na záp. (nadstavba)
Tábor: David Gába 1.78 prů. na záp. (nadstavba)
Tadeáš Dvořák 1.85 prů. na záp. (nadstavba)

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o balíček od našich partnerů.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 4.2.2023 do 18:00.

On-line prodej vstupenek ZDE