HC Stadion Vrchlabí – Ukončí HC Stadion přípravu vítězstvím nad Děčínem?
Preview k zápasu

Ukončí HC Stadion přípravu vítězstvím nad Děčínem?

13.09.2022
Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí ve středu ukončí přípravou část, ve které má zatím stoprocentní úspěšnost. Posledním zápasem proti Děčínu už bude jen pilovat sestavy a kombinace, aby se o týden později mohlo Vrchlabí v plné síle postavit proti Letcům z Letňan.

HC Děčín má za sebou také několik zápasu v přípravě. Nejdříve se na domácím ledě postavil proti Chomutovu, který ale odjel s výhrou 8:2. Další domácí mač ale Děčín ovládnul a vstřelil Mostu osm branek. Ještě hůře, než s Chomutovem, ale Medvědi dopadli s Benátkami, kterým se podařilo ukořistit výsledek 9:3. V odvetném utkání ale Děčín vyhrál o jednu branku 3:2. Proti Mostu v druhém zápase také padl a nepovedl se mu zápas ani s Jabloncem a Chomutovem. Poslední šanci vyhrát v přípravě má tak proti Vrchlabí. Výhodou mu bude domácí prostředí.

HC Stadion Vrchlabí je oproti středečnímu soupeři stoprocentní. Stadion si snadno poradil nejen s Vlky z Jablonce, které v polovině srpna porazil 6:0 a v odvetném zápase si odvezl výhru 1:2, ale také se mu dařilo proti pardubickému B týmu. Dva skalpy získalo Vrchlabí také proti Hronovu, na jeho ledě jen těsně vyhrálo 4:3, ale doma už to bylo o pět branek a Stadion zvítězil 7:2.

Generálka před prvním ostrým zápasem bude ve středu 14. září od 18:00 na děčínském ledě.