HC Stadion Vrchlabí – Ke třetímu duelu zavítáme do Jablonce
Preview k zápasu

Ke třetímu duelu zavítáme do Jablonce

24.08.2022
Filip Vedral

Vrchlabí má za sebou již dva vítězné zápasy v přípravě na novou sezónu. Po úterní výhře na ledě pardubického "B" týmu jsou naši hráči silně nabuzení. Vítěznou šňůru budou chtít natáhnout i při odvetném utkání na ledě Vlků z Jablonce.

Vrchlabí v úterý změřilo síly s týmem z vyšší soutěže - Dynamo Pardubice B. Zápas rozhodly dva slepené góly na začátku 3. třetiny, po kterých byl stav zápasu 2:4. Pardubice dokázaly ale jen jednou odpovědět, což jim k výhře nestačilo. Nejlépe se daří našemu nynějšímu kapitánovi a dlouholetému tahounovi, Patrikovi Urbanovi, který má na svém kontě 1 gól a 3 asistence.

Jablonci se pod vedením nového trenéra zatím nedaří podle jejich představ. První utkání prohráli na našem ledě jednoznačně 6:0. Na druhý zápas si Vlci pozvali Slovan Ústí nad Labem. Ovšem ani toto utkání nevyhráli a Slovan si domů vezl pohodlnou výhru 4:1. Jediným střelcem Vlků je zatím zkušený dvaatřicetiletý Tomáš Brokeš.

Druhý vzájemný zápas v přípravě odehrajeme 25. srpna v 18 hodin na zimním stadionu v Jablonci nad Nisou.

Další přípravná utkání:

31.8.2022, 18:00 HC Wikov Hronov x HC Stadion Vrchlabí

1.9.2022, 18:00 HC Stadion Vrchlabí x HC Letci Letňany

7.9.2022, 18:00 HC Stadion Vrchlabí x HC Wikov Hronov

14.9.2022, 18:00 HC Děčín x HC Stadion Vrchlabí

Rozpis všech mistrovských utkání nejdete ZDE