HC Stadion Vrchlabí – První přátelské utkání letošní sezóny je tu!

První přátelské utkání letošní sezóny je tu!

15.08.2022
Lucie Horčičková

Už v úterý 16.8.2022 nás čeká první přátelské utkání. Od 18:00 se na domácím ledě postavíme po dvou letech Vlkům z Jablonce nad Nisou.

Prvním soupeřem, který se v přípravě proti HC Stadionu Vrchlabí postaví, jsou Vlci z Jablonce nad Nisou.
Vlci skončili v loňské sezóně po základní části na 5. místě s 56 body. Na svém kontě měli ze 42 odehraných utkání celkem 15 výher, 4 výhry v prodloužení, 20 proher a 3 prohry v prodloužení.

Nejlepším útočníkem Jablonce nad Nisou byl v loňské sezóně Matěj Hájek, který si připsal 49 bodů (21 gólů + 28 asistencí) a nejlepším obráncem Lukáš Abraham s 30 body (9 + 21).

Pro letošní sezónu má tým z Jablonce nad Nisou nového trenéra. Tím je teprve dvaadvacetiletý Jan Šuráň, který v jabloneckém klubu působil několik let jako šéftrenér mládeže.

14.9.2022, 18:00 HC Děčín x HC Stadion Vrchlabí

Na všechna domácí přátelská utkání platí jednotné vstupné 60 Kč.

První mistrovské utkání odehrajeme na domácím ledě ve středu 21.9.2022 od 18:00 proti týmu HC Letci Letňany.