HC Stadion Vrchlabí – Zhodnocení hokejového kempu pro ročníky 2013-2014

Zhodnocení hokejového kempu pro ročníky 2013-2014

11.08.2022
Lucie Horčičková

Od pondělí 8.8. do čtvrtka 11.8. proběhl další hokejový kemp, tentokrát pro ročníky 2013-2014.
Hlavní trenér David Chalupa přináší zhodnocení těchto čtyř dní.

Hokejový kemp č. 3 pro ročníky 2013 - 2014

Hlavní trenér: David Chalupa
Trenéři: Ondřej Chrtek, Adam Jirků, Patrik Urban, Michal Pšurný

Účastníci kempu: Petr Antoš, Matyáš Babič, Martin Bajer, Bruno Bartoň, Sofie Braunová, David Čmelík, Denis Hayek, Jamie Jebavý, Lucie Kučerová, Matyáš Munzar, Adam Novotný, Mikuláš Pištora, Adam Pistulka, Jakub Polák, Matyáš Polák, Lukáš Polánek, Samuel Prášek, Kryštof Roman, Oskar Šádek, Maxim, Smith, Thea Strejčková, Jan Uher

Hodnocení hlavního trenéra kempu Davida Chalupy:
„Kempu pro ročníky 2013 a 2014 se zúčastnilo celkem 22 dětí. V dopoledních trénincích jsme se zaměřili na zdokonalení dovedností jako je bruslení, práce s kotoučem nebo střelba. Při odpoledních trénincích jsme dělali hry na malém prostoru. Každý den na děti čekal i trénink na suchu. K tomu jsme využívali hřiště na ZŠ Školní a areál manželů Zátopkových. Zde jsme dělali různá koordinační, rychlostí a postřehová cvičení. Samozřejmě nechyběl ani fotbal, basketbal a další různé hry. Zpestřením pro děti byla účast na jednom tréninku na ledě vrchlabského odchovance, momentálně hrajícího za Bílé Tygry Liberec, Kuby Rychlovského. Děti se mohly po tréninku zeptat na cokoliv chtěly a Kuba jim za odměnu na závěr podepsal svou kartičku. Děti bych chtěl za celý kemp velmi pochválit, protože makaly na 100% a jsem moc rád, že jsem s nimi mohl tento kemp absolvovat. Na konci kempu děti dostaly za odměnu od klubu dárek v podobě fotbalového míče se znakem HC Stadion Vrchlabí.“