HC Stadion Vrchlabí – Ve středečním zápase půjde o všechno! Frýdek-Místek musí padnout
Preview k zápasu

Ve středečním zápase půjde o všechno! Frýdek-Místek musí padnout

Raina Tomanová

HC Stadion ve středu 2.3. nastupuje k poslednímu zápasu základní části a znovu před domácími fanoušky. Pondělní utkání, ve kterém HC Stadion porazil Havířov, bylo kontumováno, takže v tomto utkání půjde o všechno. Stadion se tak posunul na 11. místo v tabulce a má 72 bodů. Aby mohl Stadion pomýšlet na další část soutěže, musí zvítězit za 3 body.

HC Frýdek-Místek je dva body před Vrchlabím a i on hraje o všechno. Proto se očekává vyhrocený zápas se vším, co k němu patří. Frýdku se v posledních zápasech dařilo proti Sokolovu, který porazil 5:1, zvítězil také nad Jihlavou, ale až v prodloužení 5:4. Na ledě Vsetína se mu naopak nedařilo a domů jel se třemi góly. Chuť si pak spravil doma proti Porubě, na kterou mu stačila jediná branka. V posledním odehraném utkání získal Frýdek dva body za výhru nad Přerovem v samostatných nájezdech.

Poslední zápasy
Přerov – Frýdek-Místek 3:4sn
Frýdek-Místek – Poruba 1:0
Vsetín – Frýdek-Místek 3:0
Frýdek-Místek – Jihlava 5:4pp
Frýdek-Místek – Sokolov 5:1

Kanadské bodování
1. Alan Lyszczarzcyk 13+32
2. Filip Komorski 20+12
3. David Klimša 9+20

Neproduktivnější obránce
Jakub Teper 5+17

Statistiky brankářů
Samuel Baroš 2,48 prů. na záp. 91,73 %
Daniel Šimonů 0,00 prů. na záp. 100,00 %
Juraj Šimboch 3,16 prů. na záp. 90,63 %

HC Stadion Vrchlabí musí ve středečním zápase zabojovat a získat všechny tři body.
Vrchlabí se sice podařilo ukořistit body proti poslednímu Havířovu, ale utkání bylo kontumováno za neoprávněný start vrchlabského hráče Ondřeje Rohlíka.
V předchozím zápase HC Stadion padl s Ústím. Jestli nezíská plný počet bodů, bude muset čekat na výsledky ostatních soupeřů. O postupu tak rozhodne poslední zápas základní části.

Poslední zápasy
Vrchlabí – Havířov 0:5
Ústí nad Labem – Vrchlabí 3:2
Vrchlabí – Prostějov 4:2
Sokolov – Vrchlabí 2:0
Vrchlabí – Třebíč 5:2

Kanadské bodování
1. Patrik Urban 13+23
2. Pavel Mrňa 13+17
3. Ondřej Matýs 15+14

Neproduktivnější obránce
Karel Nedbal 3+14

Statistiky brankářů
Jakub Soukup 2,50 prů. na záp. 91,55 %
Vojtěch Nečas 2,00 prů. na záp. 93,10 %
Milan Klouček 3,30 prů. na záp. 89,25 %
Oliver Štěpánek 3,22 prů. na záp. 87,36 %

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu ve středu 2. března od 18. hodin. Přijďte podpořit krkonošský celek, užijte si zápas a společnými silami zkusíme získat tři body!

Během první přestávky proběhne soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o ceny od partnera utkání Restaurace Car Club

Soutěžní puk si můžete koupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

Dáme si opět oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o ceny od partnera utkání.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 2.3.2022 do 18:00.
• Opět budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).