HC Stadion Vrchlabí – K druhému zápasu prvního kola jedeme do Děčína
Preview k zápasu

K druhému zápasu prvního kola jedeme do Děčína

03.03.2019
Raina Tomanová

K dalšímu utkání zajíždí HC Stadion k soupeři do Děčína. Vrchlabí v prvním zápase prvního kola playoff zvítězilo na domácí půdě poměrem 5:2 a k Medvědům tak naskočí s náskokem jednoho vyhraného zápasu.

K prvnímu kolu playoff byl Stadionu "vylosován" soupeř z Děčína. S ním v základní části odehrál dva zápasy, ten první ovládli Medvědi poměrem 5:1, ve druhém naopak zvítězil Stadion 3:1.

Vrchlabí se předvedlo před více než 1600 diváky na domácím ledě. Již po dvou třetinách to bylo 3:0 pro HC Stadion, hostům se nedařilo překonat brankáře Soukupa. Ve třetí části ale zabrali a dvě branky vstřelili. Stále jim ale domácí odskakovali o dvě branky, které už Děčín nedokázal dohnat. Medvědi tak musí ve druhém zápase zvítězit, aby se ještě předvedli před svými fanoušky v Děčíně.

Druhý zápas prvního kola playoff se odehraje na děčínském ledě v pondělí 3. března od 18:00.