HC Stadion Vrchlabí – Za dalším zápasem vyjede Stadion do Slaného

Za dalším zápasem vyjede Stadion do Slaného

14.12.2018
Vendula Sahánková

Ve 26. kole se HC Stadion Vrchlabí rozjede za svým soupeřem HC Řisuty do Středočeského kraje.

V poslední zápase na domácím ledě se vrchlabským příliš nedařilo, prohráli v derby s HC BAK Trutnov 0:3. V přechozích dvou zápasech vyhráli nad HC Baník Sokolov a HC Kobra Praha s jednou brankou. Nejlepším střelcem vrchlabského týmu je Štěpán Matějček s 10 vstřelenými brankami a 10 asistencemi, následuje jej Patrik Urban se 7 góly a 12 asistencemi.

HC Řisuty jsou v současné době na šestém místě tabulky Sever s 22 body. Mají za sebou 8 výher (z toho 3 v prodloužení) a 14 proher (1 v prodloužení). Jejich nejúspěšnějším střelcem je Ondřej Krpata se 12 vstřelenými brankami a 12 asistencemi, následuje jej Matěj Kos s 5 brankami a 16 asistencemi.

Sledujte naše hráče při jejich sobotním zápase na ledě středočeského soupeře během online přenosu či přímo na místě, těšíme se na vaši účast.