HC Stadion Vrchlabí – První zápas sezony je tu!
Preview k zápasu

První zápas sezony je tu!

10.09.2018
Lucie Horčičková

První mistrovské utkání odehraje HC Stadion Vrchlabí proti Kolínu. S tímto soupeřem se Stadion setkal již dvakrát během přípravy a obě utkání prohrál. Podaří se Stadionu v prvním zápase "naostro" Kozly porazit?

HC Stadion Vrchlabí odehrál celkem šest přípravných utkání, ze kterých vyhrál pouze dvě.
První dva přípravné zápasy odehrál Stadion proti Kolínu, které prohrál 0:1 po prodloužení a 2:4. Za vrchlabský tým skórovali ve druhém zápase pouze Michal Procházka a Tomáš Kynčl.
V dalším zápase se Stadion utkal proti Dvoru Králové, ze kterého si odvezl domů výhru 5:1 (Hnik, Havránek, Mrňa, Chalupa, Kerekanič).
V rámci čtvrtého přípravného utkání se vrchlabský celek utkal s Jabloncem, se kterým prohrál na jabloneckém ledě 2:5 (Mrňa, Urban).
Poslední dvě utkání odehrál Stadion proti Trutnovu, kde nejprve zvítězilo Vrchlabí 5:2 (Urban, Mrňa, Hozák, Kynčl, Chalupa), a poté prohrálo na domácím ledě 2:4 (Pavel Mrňa).

Kolín odehrál narozdíl od Vrchlabí celkem osm přátelských utkání. Z toho má na svém kontě pět vítězství, a to proti Vrchlabí (1:0p, 4:2), Jablonci (7:2), Dvoru Králové (4:1) a Letňanům (5:2). Nepodařilo se mu porazit na domácím ledě Dvůr Králové (3:5) a ani v jednom utkání Nymburk (3:4, 1:6).

První mistrovské utkání odehraje HC Stadion Vrchlabí na kolínském ledě již tuto středu 12.9.2018 od 18:00.