HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion navštíví jablonecké Vlky
Preview k zápasu

HC Stadion navštíví jablonecké Vlky

06.02.2018
Raina Tomanová

Další utkání odehraje Vrchlabí na ledě Jablonce, kde se představí proti Vlkům. Týmy mají za sebou tři vzájemná utkání, první vyhrál HC Stadion poměrem 4:3, stejným výsledkem skončil i druhý zápas, ale tři body bral Jablonec. Třetí utkání na domácím ledě vyhrálo Vrchlabí, když Vlky rozstřílelo poměrem 10:5. Do konce základní části chybí jen šest zápasů, získá HC Stadion další důležité body?

HC Stadion Vrchlabí je na druhé pozici v tabulce, na kontě má 70 bodů, stejně jako Sokolov, který vévodí tabulce jen díky lepšímu skóre. Vrchlabí v sobotu 3. února dohrávalo zápas s Bílinou, ve kterém vyhrálo 3:2. Předtím horalé klopýtli v utkání s HC Letňany, kdy prohráli na samostatné nájezdy 4:5. Celkově se HC Stadionu v poslední době velmi daří, čemuž odpovídá i pohled na tabulku.

Vlci jsou na 4. místě s 66 body. V sobotu sehráli zápas na ledě Kobry Praha, kde zvítězili poměrem 7:3. Jablonci se nepodařilo utkání na ledě Děčína, kde prohrál jen těsně 2:1. Celkově se Jablonci daří na střídačku. Nový rok 2018 zahájili prohrou nad Řisuty, poté si spravili chuť výhrou v prodloužení nad Bílinou. Následovala prohra nad Dvorem Králové a nad Sokolovem. Tři body získali v utkání na ledě Letňan a kontumační výhrou nad Mostem. Podaří se jim zvítězit nad krkonošským týmem?

Zápas se odehraje na ledě Vlků v Jablonci nad Nisou 7. února od 18:00. Přijeďte podpořit náš tým, který teď potřebuje každý bod!

Jiří Jakubec k nadcházejícímu utkání:
V dohrávce s Bílinou jsme podali bojovný výkon a zaslouženě získali 3 body. Jak už jsem několikrát zmínil, tak tohoto vítězství si cením možná o malinko víc než některých ostatních. Náš tým byl z různých důvodů dosti oslabený a tak to bylo na výkonu dost znát, ale ubojovali jsme to a to se cení.
Zítra nás čeká známý soupeř z Jablonce, kterému se v lednu příliš výsledkově nedařilo, ale v domácím prostředí je vždy velmi silný. Body, které jsme tam dokázali posbírat za poslední sezóny by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Zítra to chceme změnit. Co se týká sestavy, máme už hodně marodů zpět v týmu, hradecká juniorka bude a tak očekávám vyrovnaný a velice kvalitní zápas.
Přijeďte nás podpořit, ať z té nudle přivezeme body.