HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí přijede první Sokolov
Preview k zápasu

Do Vrchlabí přijede první Sokolov

23.01.2018
Raina Tomanová

Sokolov ve středečním utkání zavítá na vrchlabský stadion, kde vyzve třetí HC Stadion. Půjde o zatím nejdůležitější zápas v této sezoně, ve kterém se může pozice obou týmu v tabulce změnit.

Sokolovští v posledním odehraném zápase proti Kobře Praha nebodovali, před domácími diváky prohráli 3:5. Proti tomuto soupeři Sokolov nedokázal zvítězit ani v jednom ze tří letošních vzájemných zápasech.
V dalších předchozích čtyřech utkáních skórovali naplno proti Jablonci, Letňanům a Buldokům. S 61 body je Sokolov na prvním místě tabulky, na paty mu ale šlapou Vlci z Jablonce a jeho středeční soupeř HC Stadion.

I HC Stadion má za sebou podařenou sérii zápasů. Nepovedlo se mu pouze utkání proti deváté Bílině, kde prohrál 2:5. Chuť si vrchlabští hokejisté i fanoušci spravili v zápase proti Dvoru Králové, kam dorazilo spoustu krkonošských fanoušků. Společnými silami udolali HC Rodos 6:3.
Stejným výsledkem skončil i zápas proti Buldokům z Řisut, odkud si Vrchlabí odvezlo tři body. Středeční utkání přinese vyrovnaný souboj.

Utkání se odehraje od 18 hodin na vrchlabském stadionu. Doražte v hojném počtu, hraje se o víc než o tři body!

Jiří Jakubec k zítřejšímu utkání:
Dle mého názoru máme za sebou asi nejhezčí derby letošního ročníku. Vynikající atmosféra, za kterou musím poděkovat jak domácímu kotli tak zejména našim Supras, kteří tento výjezd opravdu vyšperkovali. Když došlo na převlékání, tak i někteří hráči na ledě sledovali víc náš kotel než dění na hřišti:-).Zápas jsme odehráli v dobrém tempu a rozhodli jsme ho v přesilovkách.
Doufám, že se nám podaří navázat na tento výkon i doma proti velice silnému Sokolovu. Čeká nás soupeř, který hodně bruslí, má výbornou obranu i útok. Rozhodovat budou maličkosti a velice důležité budou právě přesilovky.
Již na tento zápas zřejmě připravíme kosmetické změny v sestavě, které trochu souvisí i s příchodem avizované posily se zámořskými zkušenostmi. Zatím je jednání na té nejlepší cestě a jakmile to bude definitivní, tak Vám tu posilu představíme (i když to nebude moc potřeba:-)).
Zítra všichni na značkách a budeme společně bojovat o to 1.místo!!