HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion zajíždí k Buldokům
Preview k zápasu

HC Stadion zajíždí k Buldokům

07.02.2017
Raina Tomanová

Základní část se chýlí ke konci a ve 33. kole Vrchlabí zavítá k Buldokům z Řisut. Oba týmy za sebou mají tři vzájemná utkání a všechna dopadla tříbodově pro vrchlabský klub. Podaří se HC Stadionu udeřit i počtvrté?

Buldoci v posledním odehraném zápase nedokázali skórovat a z Děčína si odvezli prohru 1:5. Naposledy brali body na domácím ledě, kde se představili proti Sokolovu a v prodloužení dokázali zvítězit 3:2. A plný počet bodů získali také na domácím ledě, tentokrát proti Bílině. Řisuty jsou aktuálně na 7. místě a na kontě mají 42. Získají proti Vrchlabí v letošní sezoně alespoň nějaké body?

Vrchlabáci jsou už nějaký ten týden na 4. místě v tabulce a na kontě mají o deset bodů více než jejich středeční soupeř. Poslední odehraný zápas byl doma proti Trutnovu a derby se HC Stadionu povedlo na výbornou, když zvítězil 4:1. Předchozí dvě utkání se ale vrchlabskému týmu nepovedla, v Jablonci utrpěl prohru 3:5 a doma proti Kobře vstřelil ještě o branku méně. Celkově se od nového roku Vrchlabí daří/nedaří. Dokáže navázat na sobotní výhru v derby a konečně najet na vítěznou vlnu?

Zápas se odehraje ve středu od 18:00 na zimním stadionu ve Slaném.