HC Stadion Vrchlabí – HLEDÁME NOVÉ REDAKTORY KLUBOVÉHO WEBU!

HLEDÁME NOVÉ REDAKTORY KLUBOVÉHO WEBU!

11.11.2016
Redakce

Máte rádi hokej? Fandíte Vrchlabí? Máte přehled o hokejovém dění v České republice? Nečiní vám problémy psát spisovně? Chodíte na hokej a měli byste zájem ho nejen sledovat, ale o něm i psát? Pokud jste na všechny předchozí otázky odpověděli ano, tak jste možná vy právě tím, koho hledáme!

Server www.hcvrchlabi.cz rozšiřuje redakční tým a z toho důvodu hledá redaktora. Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu. Novému členovi redakce www.hcvrchlabi.cz nabízíme přivýdělek v rámci firmy eSports.cz, akreditaci na zápasy Vrchlabí a ojedinělou příležitost práce v oblíbeném klubu!

Hlavní náplní práce bude redaktorská činnost na klubovém webu související se zápasy všech kategorií týmu HC Vrchlabí, zejména zpravodajství ze zápasů a rozhovory s hráči.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádech jednotek hodin týdně.

Pokud máte zájem, ozvěte se na email david.schlegel@esports.cz.