HC Stadion Vrchlabí – Turnaj v Lomnici ovládly Krkonoše 2008

Turnaj v Lomnici ovládly Krkonoše 2008

30.01.2016
Jana Poskerová

Bez ztráty bodu propluli přátelským turnajem v Lomnici nad Popelkou hráči ročníku 2008. V sobotním dopoledni se na ledě potkaly týmy HC Krkonoše, HC Lomnice nad Popelkou, HC Jičín a HC Česká Lípa.

Přestože byly chvilky, kdy kluci přestávali bruslit, tak celý turnaj bojovali. Každý zápas se hrál 3x15min., což bylo znát na konci turnaje (navíc pauzy mezi zápasy byly velmi krátké), ale kluci si s tím poradili a v posledním zápase už hráli na jednu bránu. Klobouk dolů za celý turnaj.

HC Krkonoše - Česká Lípa 9:8
Bojovný výkon od první vteřiny utkání rozhodl o konečném výsledku, přestože v závěru soupeř mohutně dotahoval.
Branky: Kučera M. 5x, Gabriel T. 1x, Posker O. 2x, Mach O. 1x

HC Krkonoše - Lomnice n. P. 15:7
Od prvních vteřin bylo zřejmé, jak bude i zbytek zápasu vypadat, to také kluci potvrdili a zvítězili jednoznačným rozdílem. Branky: Posker O. 2x, Mach O. 3x, Kučera M. 4x, Cerman J. 2x, Gabriel T. 4x

HC Krkonoše - Jičín 18:2
Ani v posledním zápase kluci nepřestali bojovat a soupeři nedali žádnou šanci s výsledkem něco udělat.
Branky: Gabriel T. 4x, Posker O. 5x, Buchar D. 1x, Kučera M. 4x, Cerman J. 1x, Mach O. 3x.

Sestava: Losenický - Buchar, Mach, Kučera, Srnský, Cerman, Mrkva, Gabriel T., Gabriel F., Posker, Binder, Jon

Zpracováno z podkladů vedoucího mužstva Kamila Kučery