HC Stadion Vrchlabí – Přípravka tráví víkendy na turnajích

Přípravka tráví víkendy na turnajích

30.11.2014
Jana Poskerová

Nejmladší kategorie, tedy ročníky 2007 - 2009 tráví teď víkendy na turnajích doma a v blízkém okolí. Přinášíme krátké shrnutí uplynulých víkendů.

Neděle 23.11.
Ročníky 2007 a 2008 sehrály přátelské utkání doma proti přípravce z Trutnova. V obou zápasech rozhodovaly až nájezdy.

Ročník 2007 x Trutnovu 10:9 po SN Etflaiš, Černohubý - Prouza, Hanuš, Buďárek, Klanica, Barták, Paulíček, Posker, Kučera A.

Branky: Hanuš, Klanica, Buďárek (v nájezdech byli narozdíl od soupeře úspěšní všichni hráči).

Ročník 2008 x Trutnovu 3:2 po SN Losenický - Děd, Cerman, Gabriel, Turek, Srnský, Mrkva, Mach, Kučera M.

Turnaj Lomnice nad Popelkou, sobota 29.11.

Do Lomnice se sjely týmy z Liberce, České Lípy, Jablonce nad Nisou, Vrchlabí a samozřejmě domácí. Hráči byli rozděleni do dvou skupin. nejmladší vrchlabáčci tak odehráli následující zápasy:

Soupiska: Děd, Černohubý - Etflaiš, Prouza, Hanuš, Posker, Paulíček, Buďárek, Kotyk, Klanica, Barták, Turek, Kučera A., Gabriel

HC Krkonoše x HC Česká Lípa 5:14
Branky: Hanuš, Barták, Klanica

HC Krkonoše x HC Bílí Tygři Liberec I 15:2
Branky: Hanuš, Prouza, Gabriel, Kotyk, Paulíček, Etflaiš, Posker, Klanica

HC Krkonoše x HC Bílí Tygři Liberec II 6:16
Branky: Hanuš, Prouza, Gabriel, Klanica

Neděle 30.11. Turnaj Jičín

Soupiska: Etflaiš, Losenický - Černohubý, Prouza, Hanuš, Posker, Paulíček, Klanica, Barták, Kučera M., Gabriel, Mach, Cerman, Srnský

HC Krkonoše x HC Jičín 4:12 (0:1,1:8,3:3)
Branky: Barták, Klanica, Mach