HC Stadion Vrchlabí – Směrnice HC Krkonoše

Směrnice HC Krkonoše

03.02.2014

Do sekce MLÁDEŽ byla přidána závazná směrnice. Vedení klubu HC Krkonoše tímto reaguje na problémy, které se u mládežnických kategorií vyskytly. Směrnice jasně určuje, jaká pravidla pro HC Krkonoše platí.

Vnitřní směrnice pro HC Krkonoše

stanovení kompetencí pro trenéry a vedoucích mužstev

- Přehled hlavních trenérů jednotlivých kategorií:

Junioři Radovan Biegl
Starší dorost Petr Srnský
Mladší dorost Martin Mach
8.třída Jaroslav Řehák
7.třída Ing. Tomáš Lagutin
6.třída Jan Holeček
5.třída Tomáš Bláha
4.třída Jan Holeček
Přípravka 2005 Jaroslav Vaníček