HC Stadion Vrchlabí – Horalé oplatili Jablonci porážku

Horalé oplatili Jablonci porážku

01.02.2014
Marek Komárek

Základní část soutěže se pomalu dostává do svého závěru. Vrchlabští hokejisté měli však před tímto utkáním ještě jeden nesplacený účet. Právě Jablonec nadělil našim hokejistům výprask 7:1. Dnešní zápas ale zejména díky elitní formaci vedené Martinem Filipem Vlkům "sedmičku" vrátil.

Utkání hodnotil trenér domácích Pavel Biegl: Měli jsme Vlkům co vracet a povedlo se to vrchovatě. Vyšel nástup do utkání, kdy pomohly dvě využité přesilovky. Pak už jsme měli vývoj utkání pod kontrolou. Škoda jen, že se za rozhodnutého stavu zápas zvrhl ve vyřizování účtů a bylo vidět řadu zbytečných faulů z obou stran. Je dobře, že jsme potvrdili tři body dovezené z Jindřichova Hradce v zápase, ze kterého jsem měl obavy. Přece jen jsme mohli mít v hlavách tři letošní prohry s Vlky. Výhrou jsme potvrdili páté místo a zároveň první zápas v play-off doma.