HC Stadion Vrchlabí – První kolo kvalifikace, Vrchlabí přivítá Nejdek

První kolo kvalifikace, Vrchlabí přivítá Nejdek

28.02.2013
Raina Jarošová

V pátek 1.3.2013 se na zimním stadionu ve Vrchlabí odehraje první kolo kvalifikace o druhou ligu. Prvním soupeřem domácího týmu bude HC Rebel Město Nejdek - vítěz Ústecké krajské ligy, kde se play-off hrálo pouze na dva vítězné zápasy.

HC Rebel vyhrál i základní část. Do finále postoupil společně s týmem HC Stadion Cheb, nad kterým zvítězil 8:7 po nájezdech a poté 9:6. HC Stadion Vrchlabí nečeká lehký soupeř, jelikož prozatím neměl tu čest, musí být připravený na všechno. Potřebuje také vaši podporu, takže si v pátek večer udělejte volno! Zápas začíná od 18 hodin na ZS ve Vrchlabí. Odvetný zápas vrchlabský tým odehraje na ledě Nejdku v neděli 10. března.

Vstupné na kvalifikaci je 60 korun, zlevněné činí 30 Kč. Permanentky na tyto zápasy neplatí.