HC Stadion Vrchlabí – Soupeři Vrchlabí - HC Rebel město Nejdek

Soupeři Vrchlabí - HC Rebel město Nejdek

25.02.2013
Jana Poskerová

Prvním soupeřem HC Stadion Vrchlabí v kvalifikaci je nováček Ústecké krajské ligy a to HC Rebel město Nejdek. Mužstva z Karlovarského a Ústeckého kraje hrají společně pod názvem Ústecká krajská liga. V základní části změřil tento tým síly s HC Slovan Louny, HC Lovosice, HC Děčín B, HC Stadion Cheb a SK Kadaň B.

Tým Nejdku se stal vítězem základní části a následně pak vítězem play off. Vzhledem k tomu, že Nejdek se umístil nejlépe v tabulce jako tým Karlovarského kraje, prezentuje v kvalifikaci právě Karlovarsko. V Ústeckém kraji se hrálo na dva vítězné zápasy, HC Nejdek o pohár bojoval s týmem HC Stadion Cheb a zvítězil 8:7 po nájezdech a 9:6.

Páteční utkání se sehraje od 18,00 hodin, do Nejdku se pak Vrchlabí vydá 10.03.2013.

Připomínáme, že z důvodu kvalifikace, se páteční zápas juniorů přesouvá na led Trutnova. Vstupné na kvalifikaci je 60 Kč, slevněné vstupenky 30 Kč, permice na tyto zápasy neplatí.

Základní informace o soupeři z Veselí a z Chocně připravujeme.