HC Stadion Vrchlabí – Táhli jsme za jeden provaz, a to rozhodlo, hodnotí finále Tomáš Bláha
Rozhovory

Táhli jsme za jeden provaz, a to rozhodlo, hodnotí finále Tomáš Bláha

25.02.2013
Tomáš Pavlík

HC Stadion Vrchlabí se stal mistrem ligy! A velikou zásluhu na tom má i kanonýr Tomáš Bláha, který pravidelně bodoval v základní části i v zápasech play off.

Jste mistři! Jak se cítíte?
Moje pocity jsou úžasné! Něco vyhrát, to se nepodaří každému, zvlášť nad takovýmhle týmem jaký je Trutnov, protože mají výborný silný mančaft. Navíc měli vysoké ambice, ale prostě vítězí ten, kdo věří!

Co myslíte, že byl takový hlavní bod, že se vám podařilo Trutnov porazit?
Myslím, že nám hodně pomohl první zápas, kdy jsme vyhráli na nájezdy, pak jsme i šťastně zvítězili doma a bylo jen na nás, abysme tu sérii nějakým způsobem dokopali dokonce. Ten poslední krok je totiž vždy nejtěžší.

Postoupili jste do čtyřtýmové skupiny o to, kdo si zahraje baráž o druhou ligu. S jakými ambicemi tam vstupujete?
My jsme měli hlavní ambice porazit Trutnov, což se nám povedlo a co bude teď navíc, tak bude jedině super.

Kdyby jste měl objektivně zhodnotit tým, kdo byl podle vás nejlepším hráčem utkání v play off? Byl jste to vy?
Ne, já jsem to určitě nebyl (smích), ale já bych nehodnotil jednotlivce, já bych hodnotil celý tým. Myslím, že jsme táhli za jeden provaz, a to určitě rozhodlo.