HC Stadion Vrchlabí – Do Nového Města s plným fanbusem!

Do Nového Města s plným fanbusem!

29.01.2013
Raina Jarošová

Ve středu naši hokejisté vyrážejí na led semifinálového rivala – Nového Města nad Metují – kde se odehraje druhý zápas druhého kola play-off. V nedělním utkání HC Stadion porazil hostující hráče těsným poměrem 3:2.

V prvním semifinálovém zápase se HC Stadionu podařilo nad soupeřem zvítězit. Ve velmi vyrovnaném zápase se hned ve třetí minutě trefil domácí Martin Svoboda. Ve druhé třetině jsme žádný gól neviděli, v té poslední jsme mohli vidět góly hned čtyři. V jednu chvíli mělo Vrchlabí náskok dvou branek, ten ale zmenšil novoměstský Ježek. Srovnávací gól na 3:3 se jim vstřelit ale nepodařilo a HC Stadion se radoval z těsného vítězství. Na stadionu v Novém Městě se očekává velká návštěva hlavně vrchlabských fanoušků. Velký boj to bude na ledě i na tribunách :)

Zápas se odehraje od 18 hodin na ZS v Novém Městě nad Metují. Fanbus je již zcela zaplněn, fanouškům moc děkujeme za zájem a doufáme, že spousta z vás se na zápas dopraví vlastním autem, abychom potvrdili, že MY JSME VŠUDE DOMA!