HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků



V kategorii 'A Team' vyšly tyto články

Další stránky
123456>>
25.6.2025Brankářský tandem bude s Králem tvořit Jakub Červinka Lucie HlaváčováSportovní manažer Ján Bendík potvrdil setrvání odchovance Jakuba Červinky i pro nadcházející sezonu. Mladý a talentovaný brankář tak bude nadále oblékat vrchlabský dres a společně s Tomášem Králem vytvoří opět gólmanskou dvojici, která bude oporou týmu i v dalším ročníku.
16.6.2025Gólman Tomáš Král zůstává ve Vrchlabí!Lucie HlaváčováPro nadcházející sezónu 2. ligy zůstává v našem týmu zkušený brankář Tomáš Král. Tento hráč, který má bohaté zkušenosti nejen z českých, ale i zahraničních lig, bude i nadále pilířem naší brankářské sestavy.
9.6.2025Matěj Poul a Nikita Guryevskiy opouští HC Stadion VrchlabíLucie HlaváčováDalšími hráči, kteří opouští vrchlabský klub, jsou Matěj Poul a Nikita Guryevskiy.
Oba hráči patřili v poslední sezóně k pilířům kádru, ale klub se nyní rozhodl dát větší prostor mladým odchovancům, kteří již v minulé sezóně ukázali svůj potenciál a nyní dostanou příležitost se více prosadit v A-týmu.
5.6.2025Systém soutěže II. ligy a rozlosování soutěže pro sezónu 2025/2026Lucie HlaváčováV úterý 3.6. výkonný výbor ČSLH schválil s definitivní platností model soutěže II. ligy pro sezónu 2025/2026. Z pohledu našeho týmu je tento model velice podobný tomu loňskému, ale přeci jen tam lze nalézt několik rozdílů.
1.6.2025Opory týmu Chalupa a Chrtek zůstávajíLucie HlaváčováV poslední době jsme vás informovali o odchodech a příchodech hráčů, ale je důležité oznámit, že do nadcházející sezóny zůstávají v týmu i klíčové opory, které budou nadále tvořit základ našeho kádru.
18.5.2025Další posily pro HC Stadion Vrchlabí! Do týmu přicházejí bratři Michal a Matěj BenešoviLucie HlaváčováKádr našeho týmu posílí jednadvacetiletá dvojčata Michal a Matěj Benešovi. Tito mladí útočníci přicházejí do Vrchlabí z Hronova a jsou odchovanci Mountfieldu HK.
4.5.2025HC Stadion Vrchlabí posílí zkušený bek Jiří JebavýLucie HlaváčováHC Stadion Vrchlabí získal výraznou posilu do obranných řad. Do klubu se vrací zkušený defenzivní obránce Jiří Jebavý, který naposledy působil v 1. lize v dresu Litoměřic. V tomto klubu strávil řadu sezón a v posledních letech zde zastával i roli kapitána. Pro vrchlabský hokej navíc nejde o neznámou tvář, dres Vrchlabí oblékal již v sezonách 2014/2015 a 2015/2016.
27.4.2025Odchody z A-týmuLucie HlaváčováSportovní manažer Ján Bendík přináší první informace k odchodům z našeho A-týmu.
11.4.2025Změny v realizačním týmu A mužstvaLucie HlaváčováV realizačním týmu A mužstva dojde v příští sezóně k zásadní změně. Ondřeje Poula na pozici asistenta trenéra nahradí Ján Bendík, který zároveň převezme i kompetence sportovního manažera týmu.
17.1.2025Utkání s Řisuty se přesouvá na středu 22.1.2025Lucie HlaváčováZ důvodu nemoci hostí se domácí utkání s Řisuty přesouvá na středu 22.1.2025 od 18:00.
7.1.2025Aktuality z A-týmu Lucie HlaváčováPřinášíme stručný rozhovor s Jiřím Jakubcem, sportovním manažerem, ohledně aktuální situace v našem A-týmu.
3.1.2025Změny v A-týmuLucie HlaváčováJe sice úplný začátek roku 2025, ale v našem A-týmu dochází k dalším změnám.
Jiří Jakubec přináší aktuální informace k soupisce našeho A-týmu.
19.12.2024Vyjádření k sobotnímu domácímu zápasu s Ústím nad LabemLucie HorčičkováJiří Jakubec přináší vyjádření k sobotnímu domácímu utkání s Ústím nad Labem.
7.12.2024Loni měl Klanica sen, ve kterém skóroval za Stadion. Sen se teď změnil v realituTomáš Otradovský (Krkonošský deník)Nejdřív první zápas před sedmi stovkami diváků. „To byla pecka, chvíli mi trvalo, než jsem byl zpět ve své kůži,“ popisuje dojmy. Ve druhém utkání hned první gól! „Nebyl nic extra, ale pro mě znamenal moc.“ No a nyní premiérový rozhovor pro Krkonošský deník, se kterým se Patrik Klanica (16) popasoval skvěle.
23.11.2024Staronová posila do ofenzivních řadLucie HorčičkováPředstavujeme vám staronovou posilu do ofenzivních řad, kterou je pětadvacetiletý, nám dobře známý, Michal Machač. Ve Vrchlabí již působil za 1. ligy v sezónách 2020-21 a 2021-22 jako kmenový hráč HC Dynama Pardubice. Michal má odehráno 5 sezón v 1. lize s bilancí 147 zápasů, 31 kanadských bodů. V loňské sezóně upřednostnil zahraniční angažmá v Lotyšsku.
15.11.2024Posila do brankovištěLucie HorčičkováJiž v zápase proti nevyzpytatelným Řisutům by se měla v naší brance objevit nová akvizice, Tomáš Král.
Tomáš je jednatřicetiletý, velmi zkušený brankář, který má na svém kontě pár extraligových startů, ale nejvíce zkušeností posbíral především v 1. lize.
Juniorský úsek svojí kariéry strávil v severských destinacích - Finsko, Norsko a v seniorském období nejdéle působil v prvoligových Litoměřicích, kde má odchytáno 10 sezón s velice dobrými výsledky.
V loňské sezóně odchytal za Lillehammer 41 utkání v nejvyšší norské soutěži.
17.9.2024Poslední doplnění kádruLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší informace k poslednímu doplnění A-týmu.
29.8.2024Představujeme novou posilu do obrany!Lucie HorčičkováDalší novou tváří A-týmu a výraznou posilou do obrany je dvaadvacetiletý Zoran Fiala.
26.8.2024Domácí utkání s Pardubicemi B se rušíLucie HorčičkováZ důvodu nemoci pardubického B týmu se úterní přátelské utkání ruší.
11.8.2024Předsezónní rozhovor s Jiřím JakubcemLucie HorčičkováBlíží se nová sezóna a příprava vrchlabského A-týmu již začala.
Přinášíme rozhovor s manažerem HC Stadionu Vrchlabí Jiřím Jakubcem.
Další stránky
123456>>