HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV srpnu 2023 vyšly tyto články:

9.8.První přípravné utkání je tu!VRC - BEN 1:3, 0.kolo | Lucie HorčičkováV prvním přípravném utkání přivítáme na domácím ledě soupeře z Benátek nad Jizerou.
Utkání se odehraje ve čtvrtek 10.8.2023 od 18:15.
10.8.První příprava před domácími diváky se Vrchlabí nepovedlaVRC - BEN 1:3, 0.kolo | Raina TomanováPrvní přátelské utkání se na domácím ledě HC Stadionu nepovedlo. Se soupeřem z Benátek nad Jizerou na začátku sice držel krok, ale následně dostal tři branky, na které dokázal reagovat pouze jednou. Úspěšným autorem domácího gólu byl Krsek. Odvetné utkání se odehraje příští týden.
16.8.K odvetnému utkání jede HC Stadion do BenátekBEN - VRC 1:5, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí k druhému přípravnému utkání zajíždí na led Benátek nad Jizerou. První zápas pro krkonošský celek nedopadl dobře, protože na domácím ledě padnul právě proti tomuto soupeři. Odvetné utkání se odehraje ve čtvrtek 17. srpna od 17:45.
17.8.Druhé přípravné utkání skončilo vítězněBEN - VRC 1:5, 0.kolo | Jan PřikrylKe druhému přípravnému utkání cestoval HC Stadion na led Benátek, kterým chtěl oplatit porážku z úvodního přípravného utkání. To se také Horalům povedlo, když zvítězili 1:5. Jedinou branku domácích dal Zumr. Za hosty z Krkonoš se prosadili obránci Boukal, Abraham a útočníci Cerman, Urban a Krsek.
20.8.Hodnocení hokejových kempů 2023Lucie HorčičkováHlavní trenéři letošních hokejových kempů přináší hodnocení.
21.8.Hodnocení gólmanských kempů 2023Lucie HorčičkováHlavní trenér gólmanů Martin Abrahám přináší hodnocení gólmanských kempů.
23.8.HC Stadion vyzve ve druhém domácím utkání Wikov HronovVRC - HRO 1:2, 0.kolo | Filip VedralÚvodní dva zápasy přípravy změřilo Vrchlabí síly s Benátkami. V obou případech vyšel jako vítěz hostující tým. Uvidíme, jak si povede podkrkonošský celek tentokrát.
Třetí utkání Stadion odehraje 24. srpna od 18:00.
24.8.Ani druhý domácí zápas neskončil pro HC Stadion vítězněVRC - HRO 1:2, 0.kolo | Raina TomanováNa domácím ledě se zatím nedaří. Po prohře s Benátkami 1:3 dopadl prohrou také zápas proti Hronovu, i tentokrát HC Stadion skóroval pouze jednou, zatímco soupeř vstřelil góly dva. Další zápas proběhne již v úterý, a to doma proti Děčínu. Vrchlabí se tak bude snažit prolomit domácí smůlu.
28.8.Druhý domácí zápas v řadě bude proti DěčínuVRC - DEC 5:1, 0.kolo | Raina TomanováDalší přípravné utkání se odehraje na domácím ledě HC Stadionu. Tentokrát se krkonošský celek utká proti Medvědům z Děčína, kteří mají za sebou zatím pouze jeden zápas, za to ale vítězný.
29.8.Vrchlabští hráči pětkrát vymetli děčínskou branku a doma vítězíVRC - DEC 5:1, 0.kolo | Raina TomanováVrchlabští fanoušci se konečně dočkali velkého brankového přídělu, samozřejmě do soupeřovy branky. Proti Medvědům z Děčína se hned čtyřikrát krkonošský celek prosadil v první třetině. V té druhé sice zahrozil hostující Smola, ale pátou branku přidal Sýkora a konečně se HC Stadionu podařilo zvítězit na domácí půdě.
30.8.Ve čtvrtek zamíříme na led do Žďáru nad SázavouZNS - VRC 2:7, 0.kolo | Lucie HorčičkováPáté přípravné utkání odehrajeme ve čtvrtek 31.8.2023 od 18:00 na ledě soupeře z druhé skupiny SKLH Žďár nad Sázavou.
31.8.HC Stadion veze ze Ždáru vysokou výhruZNS - VRC 2:7, 0.kolo | Raina TomanováK dalšímu přípravnému utkání zajížděl krkonošský celek do Žďáru nad Sázavou, odkud nakonec přivezl vysokou výhru 7:2. Třemi góly přispěl Krsek. Za domácí se trefil pouze Ludvík a Kadleček.