HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červenci 2023 vyšly tyto články:

30.7.Do obrany přichází odchovanec Jan BoukalFilip VedralPo sedmi sezónách se do Vrchlabí vrací devatenáctiletý obránce Jan Boukal.
Věří, že se týmu bude dařit ještě lépe než v loňské sezóně.
24.7.Obranu letos nastálo posílí David SýkoraFilip VedralDvaadvacetiletý sparťanský odchovanec David Sýkora bude v letošní sezóně oblékat vrchlabský dres nastálo. Skvěle tak doplní naši obranu.
20.7.Aktuality k sestavě A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší aktuální informace ke složení obrany A-týmu, včetně nových posil.
17.7.Realizační týmy mládeže a program na srpenLucie HorčičkováPřinášíme složení realizačních týmů naší mládeže pro sezónu 2023 a program na srpen.
12.7.Vrací se útočná síla v podobě Lukáše KastneraFilip VedralPo třech sezónách se zpátky do Vrchlabí vrací útočník Lukáš Kastner. Poslední dva roky oblékal dres pražských Letců z Letňan.
Jak sám Lukáš zmiňuje, zpátky do Podkrkonoší se moc těší.
5.7.Skládání sestavy a zhodnocení letní přípravy A-týmu 2023/2024Lucie HorčičkováPřinášíme rozhovor s hlavním trenérem Tomášem Jirků, doplněný o několik slov sportovního manažera klubu Jiřího Jakubce, o letní přípravě a složení A-týmu.