HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV červnu 2012 vyšly tyto články:

24.6.Druhá liga v Trutnově končíRedakcePřekvapivé zprávy přicházejí o okeji ze sousedního Trutnova. Jak vyplývá z článku na hokej.cz, trutnovští hokejisté nenastoupí v září v II.lize ledního hokeje.
14.6.Vrchlabští inlinisté celkově na třetím místěRaina JarošováDivize sever v první lize inline hokeje je u konce. HC Stadion Vrchlabí jako nováček v tomto sportu skončil na krásném třetím místě s dvanácti body.
7.6.Vyjádření k odvolání KlubVedení HC Stadion Vrchlabí obdrželo vyjádření ke svému protestu z vyloučení ze soutěže. Text odvolání a vyjádření ČSLH níže. Klub HC Stadion Vrchlabí se domnívá, že i přes toto rozhodnutí byla porušena jeho procesní práva, avšak s ohledem na dobu případného soudního řízení a značných finančních nákladů s tím spojených, nebude věc řešit podáním příslušné žaloby a veškeré své úsilí bude věnovat do další hokejové sezóny a tyto finanční prostředky investovat do své hokejové mládeže. Klub by dále chtěl poděkovat všem svým fanouškům za dosavadní podporu a omluvit se za nepříjemné zakončení sezony 2011/2012. Nyní se již klub plně koncentruje na nadcházející hokejovou sezonu.