HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV dubnu 2016 vyšly tyto články:

2.4.Prohlášení HC KRKONOŠEKlubDovolujeme si Vás informovat ohledně změny, která se týká žákovských kategoríí a bude platit již od nadcházející sezony 2016-2017.
17.4.Sečteno a podtrženo: Standardní čtvrtfinále horalů, Frýdek-Místek do WSM ligyMarek KomárekDruholigový maraton je u konce. Po úspěšně zvládnuté kvalifikaci o WSM ligu se z postupu raduje Frýdek-Místek. Opačným směrem míří náš dávný prvoligový sok ze Šumperka. Pro západ republiky se tedy v další sezóně z hlediska složení nic nemění. Velká diskuse se naopak očekává jako každoročně nad hracím formátem. Relativně jisté jsou zatím pouze derby s Trutnovem a Jabloncem. Ve Vrchlabí by se měly v základní části objevit i celky Kolína, Kobry, Děčína a Řisut. Atraktivním soupeřem mohl být Dvůr Králově, neprošel však kvalifikací.
17.4.Teď se odpočívá, příprava začne 8.5. výstupem na ŽalýKlubHokejová sezona skončila a náš A tým a mládežnické kategorie si v měsíci dubnu po hokejové stránce užívají zaslouženého odpočinku. Letní příprava všem kategoriím začne 8. května, kdy se tradičně zúčastníme výstupu na Žalý
26.4.Úvod sezóny s výhrouJana PoskerováK prvnímu zápasu inlinové sezóny zajížděli vrchlabští hráči do Nové Paky a přivezli si výhru 9:8.