HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV dubnu 2016 vyšly tyto články:

26.4.Úvod sezóny s výhrouJana PoskerováK prvnímu zápasu inlinové sezóny zajížděli vrchlabští hráči do Nové Paky a přivezli si výhru 9:8.
17.4.Sečteno a podtrženo: Standardní čtvrtfinále horalů, Frýdek-Místek do WSM ligyMarek KomárekDruholigový maraton je u konce. Po úspěšně zvládnuté kvalifikaci o WSM ligu se z postupu raduje Frýdek-Místek. Opačným směrem míří náš dávný prvoligový sok ze Šumperka. Pro západ republiky se tedy v další sezóně z hlediska složení nic nemění. Velká diskuse se naopak očekává jako každoročně nad hracím formátem. Relativně jisté jsou zatím pouze derby s Trutnovem a Jabloncem. Ve Vrchlabí by se měly v základní části objevit i celky Kolína, Kobry, Děčína a Řisut. Atraktivním soupeřem mohl být Dvůr Králově, neprošel však kvalifikací.
17.4.Teď se odpočívá, příprava začne 8.5. výstupem na ŽalýKlubHokejová sezona skončila a náš A tým a mládežnické kategorie si v měsíci dubnu po hokejové stránce užívají zaslouženého odpočinku. Letní příprava všem kategoriím začne 8. května, kdy se tradičně zúčastníme výstupu na Žalý
2.4.Prohlášení HC KRKONOŠEKlubDovolujeme si Vás informovat ohledně změny, která se týká žákovských kategoríí a bude platit již od nadcházející sezony 2016-2017.