V únoru 2020 vyšly tyto články:

29.2.Vrchlabí zvítězilo nad Buldoky a připisuje další bodyVRC - RIS 5:3, 44.kolo | Raina TomanováPo nevydařeném utkání v Trutnově si HC Stadion Vrchlabí v sobotním zápasem spravil chuť a Buldoky z Řisut porazil poměrem 5:3. V první části se domácí dostali do vedení, ale Řisuty vyrovnaly. Nakonec ale musely dotahovat, v posledních minutách dokonce hráli v šesti hráčích. Branka do vrchlabské sítě sice padla, ale o vítězi již bylo rozhodnuto.
28.2.Poslední domácí utkání základní částiVRC - RIS 5:3, 44.kolo | Lucie Horčičková
V sobotu 29. února 2020 odehrají naši hráči poslední utkání základní části na domácím ledě.
Sobotním soupeřem budou Buldoci z Řisut, kterým se letos nepodařilo zdolat HC Stadion ani v jednom vzájemném utkání.
V sobotu se také můžete těšit na oblíbenou soutěž HOĎ PUKEM NA STŘED, ve které můžete tentokrát soutěžit o skipasy do Špindlerova Mlýna, které nám pro Vás poskytl partner utkání SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN. Více informací o sobotní soutěži naleznete níže.
26.2.Z Trutnova jede HC Stadion bez boduTRU - VRC 4:3, 43.kolo | Raina TomanováPoslední minuty třetí třetiny rozhodly o dnešním vítězi. HC Stadion byl sice aktivnější, ale Trutnov dokázal dvakrát vyrovnat. Ve třetí třetině diváci viděli jen jednu branku, a to do vrchlabské sítě. Dvě branky si za Vrchlabí připsal Bednář.
25.2.Poslední derby základní části TRU - VRC 4:3, 43.kolo | Lucie Horčičková

Ve středu 26. února 2020 odehraje HC Stadion Vrchlabí své poslední derby základní části, a to proti rivalovi z Trutnova. Tyto týmy spolu sehrály již čtyři vzájemná utkání - tři dopadla ve prospěch HC Stadionu a jedno ve prospěch Trutnova.
V prvním zápase prohrál HC Stadion na trutnovském ledě 1:2, poté se týmy setkaly na ledě ve Vrchlabí, kde vyhráli domácí 5:0. 11. prosince 2019 následovalo utkání v Trutnově, odkud si HC Stadion odvezl výhru 9:1 a poslední utkání vyhrál opět Stadion na domácím ledě 7:0.
Poslední vzájemné utkání sehrají tyto celky již tuto středu 26. února 2020 na trutnovském zimním stadion od 18 hodin.

24.2.Na slovíčko s Petrem Sýkorou...Lucie HorčičkováPetr Sýkora, hráč se srdcem na správném místě, se nám rozpovídal o tom, proč si oblíbil Vrchlabí, jak se připravuje na play-off a také jak hodnotí aktuální situaci na ledě.
19.2.Z Mostu jede Vrchlabí bez bodůMOS - VRC 3:2, 41.kolo | Raina TomanováTěžký zápas čekal HC Stadion v Mostě. Proti Lvům se jim nedařilo, ale hosté se snažili držet krok. Po první třetině bylo vyrovnáno, v té druhé se trefili pouze domácí. Ve třetí části se znovu trefili oba týmy, ale Vrchlabí o gól na Lvy nestačilo.
17.2.K dalšímu kolu zajíždí HC Stadion k mosteckým LvůmMOS - VRC 3:2, 41.kolo | Raina Tomanová41. kolo se blíží a v něm se utká HC Stadion Vrchlabí proti Lvům z Mostu. V dosavadních čtyřech vzájemných zápasech zvítězilo Vrchlabí, i když v jednom z nich až v prodloužení. Mostu ale dokázal HC Stadion vstřelit ve 14. kole dokonce jedenáct branek.
16.2.Na slovíčko s Radimem Šlaicherem...Lucie HorčičkováRadim Šlaicher je sedmnáctiletý útočník, který je zároveň naším vrchlabským odchovancem.
V posledních několika zápasech dostal Radim šanci prosadit se v A-týmu a zlepšovat své hokejové dovednosti po boku hráčů, jako jsou Petr Sýkora, Jaroslav Bednář nebo Jan Hlaváč.
Jaká je to pro tohoto sedmnáctiletého útočníka zkušenost a jak hodnotí výkony týmu, se dočtete níže.
15.2.Další body si HC Stadion připsal výhrou nad Novou PakouVRC - NPK 5:1, 40.kolo | Raina TomanováDomácí zápas proti Nové Pace skončil dalšími třemi body pro HC Stadion. V první třetině padla pouze jediná branka, a to do hostující sítě. Do konce zápasu přidalo Vrchlabí ještě čtyři branky. Na to dokázala Nová Paka reagovat pouze jedním gólem v poslední třetině.
14.2.Poslední domácí derby základní části VRC - NPK 5:1, 40.kolo | Lucie HorčičkováV sobotu 15.2.2020 nás čeká poslední derby před domácím publikem, které HC Stadion odehraje ještě v rámci základní části. Do Vrchlabí přijede tým BK Nová Paka. S tímto soupeřem odehrál HC Stadion již 4 utkání - 3x nad ním zvítězil (5:1, 3:2, 5:2) a jednou prohrál 4:5.
Partnery sobotního zápasu jsou Restaurace Švejk a HAVEX-auto s.r.o - IMOFA spol. s r.o - CAR CLUB s.r.o., kteří věnovali ceny do tipovací soutěže a do soutěže „Hoď pukem na střed“, které jsme si pro Vás k tomuto utkání připravili. Více informací naleznete níže.
12.2.Třetí prohra v sezoně přišla ve Dvoře KrálovéDKL - VRC 2:1, 39.kolo | Raina TomanováŠest kol před koncem základní části zajížděl HC Stadion na led Dvora Králové. Souboj vedoucího Vrchlabí s druhým Rodosem přinesl nakonec pouze tři branky. Ke smůle hostujících, kteří po první třetině vedli 1:0, ale dva góly padly do sítě HC Stadionu. Ve třetí části diváci neviděli žádnou branku. Za Vrchlabí se trefil Jirků.
11.2.Ve středu zavítá HC Stadion Vrchlabí do Dvora Králové nad LabemDKL - VRC 2:1, 39.kolo | Lucie HorčičkováVe středu 12. února 2020 čeká náš A-tým další utkání na ledě soupeře. Tentokrát HC Stadion zajede do nedalekého Dvora Králové nad Labem, kde se utká o 3 body s domácím týmem, kterým je HC Rodos.
Tyto týmy spolu sehrály letošní sezónu již čtyři vzájemná utkání a všechna dopadla výhrou HC Stadionu. Nejprve zavítal HC Stadion do Dvora Králové, odkud si odvezl výhru 3:1, následovalo utkání ve Vrchlabí, které skončilo 5:2 pro domácí, poté Stadion opět vyhrál na ledě soupeře 7:3 a nakonec, v rámci 30. kola, zvítězil Stadion před domácím publikem 3:0.
8.2.Tři body zůstávají v KrkonošíchVRC - BIL 15:0, 38.kolo | Vendula SahánkováDnešní zápas se nesl v duchu domácího nátlaku. Od prvních minut se hra ponejvíce odehrávala v útočné třetině domácích a hosté se stěží rozkoukali a už čelili atakům domácích. První branka padla na začátku čtvrté minuty, do konce první třetiny domácí zvedli skóre na 5:0. Ve druhé třetině padly tři branky a ve třetí sedm branek. Po dvou bodech za gól si dnes na konto připsali pánové Chalupa, Sýkora a Šlaicher.
7.2.Přátelský zápas vyhrálo HC DynamoVRC - DYP 2:4, 0.kolo | Raina TomanováV reprezentační pauze dorazil na vrchlabský stadion tým z Pardubic. 1501 diváků vidělo skvělý zápas, v němž se v první třetině domácí dostali do těsného vedení 2:1. Potom už ale góly padaly pouze do domácí branky a Dynamo zvítězilo o dvě branky.
7.2.Poinťáci Špindl se v úterý 11. února utkají proti soupeři Team ČTLucie HorčičkováJménem pana Marka Fryše si Vás dovolujeme pozvat na utkání Poinťáci Špindl vs Team ČT.
Toto utkání se odehraje na vrchlabském zimním stadionu v úterý 11. února 2020 od 17:30. Pokud tedy ještě nemáte na úterní podvečer žádné plány, doražte tyto týmy podpořit a vytvořit jim pravou hokejovou atmosféru, na kterou jsme všichni ve Vrchlabí zvyklí.
6.2.Další domácí zápas sehraje Stadion s BílinouVRC - BIL 15:0, 38.kolo | Raina TomanováDruhé domácí mistrovské utkání za sebou odehraje HC Stadion Vrchlabí. Ve středu na svém ledě přivítal Jablonec, v pátek ještě mezitím odehrál přátelské utkání s HC Dynamo Pardubice a v sobotním zápase se utká s Draky z Bíliny.
Tito soupeři se proti sobě v této sezoně postaví již popáté. Vrchlabí jasně dominuje, ve čtyřech utkáních čtyřikrát zvítězilo.
5.2.Další body získalo Vrchlabí nad Vlky z JablonceVRC - JAB 6:0, 42.kolo | Raina TomanováHned první třetina rozhodla o dnešním vítězi. Tu vyhrál HC Stadion poměrem 3:0 a do té další vstupoval s náskokem. V dalších částech vstřelil další tři góly. Jablonec neskóroval ani jednou a HC Stadion slavil další výhru a tři body do tabulky.
4.2.Ve středu se HC Stadion utká s jabloneckými VlkyVRC - JAB 6:0, 42.kolo | Lucie Horčičková
Již tuto středu 5. února 2020 od 18:00 odehraje HC Stadion Vrchlabí utkání s týmem HC Vlci Jablonec nad Nisou, které se nám přesunulo.
Partnerem tohoto utkání je Restaurace Car Club a Music bar Vykopanej pes.
4.2.Přátelský zápas s HC Dynamo PardubiceJiří JakubecNa začátku tohoto týdne nás oslovilo vedení extraligového Dynama Pardubice, zda bychom s nimi v průběhu jejich reprezentační přestávky nechtěli sehrát modelové/přátelské utkání.