HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV prosinci 2023 vyšly tyto články:

27.12.Vrchlabí bere tři body za vysokou výhru nad ŘisutyVRC - RIS 9:2, 26.kolo | Raina TomanováPoslední domácí zápas v tomto roce se odehrál proti Buldokům z Řisut. Tentokrát utkání sledovalo 1000 diváků, kteří si také mohli zakoupit tombolu. Vrchlabští hráči udolali Buldoky celkem devíti góly a letošní rok zakončili vítěznou šňůrou sedmi tříbodových zápasů.
26.12.Kalendářní rok zakončí Stadion na domácím ledě proti ŘisutůmVRC - RIS 9:2, 26.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí vyzve v posledním zápase kalendářního roku 2023 tým ze Slaného.
Řisuty na tom nejsou s formou tak dobře jako podkrkonošský celek. Oproti Vrchlabí bojují o udržení a mají momentálně nejhorší pozici tabulky.
Středeční utkání bude po roce doprovázet tradiční VÁNOČNÍ TOMBOLA, jejíž výtěžek poputuje opět na dobrou věc.
18.12.Výsledkový servis mládeže za 50. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 50. týden (11.-17.12.2023).
16.12.Z Písku vezeme již šestou výhru v řaděPIS - VRC 1:4, 24.kolo | Raina TomanováIHC Králové Písek nezdolali dnešního soupeře z Krkonoš. HC Stadion Vrchlabí bral body v šestém zápase za sebou a na kontě má již 42 bodů. Horalové si tak nadělili krásný dárek pod stromeček, do Vánoc je již žádný zápas nečeká. Ten poslední letošního roku se odehraje ve středu 27. prosince proti Řisutům, a to na domácí půdě.
15.12.K dalšímu utkání se vydá Stadion do PískuPIS - VRC 1:4, 24.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí se vydá k zápasu 24. kola do Písku. V poslední době se může pyšnit skvělou formou, kterou bude chtít zúročit na ledě v Písku.
Naopak Písek se velmi trápí. V tabulce se stále propadá a začínají mu týmy na chvostu tabulky šlapat na paty.
13.12.Vrchlabí doma porazilo Děčín a prodlužuje vítěznou šňůruVRC - DEC 6:2, 23.kolo | Raina TomanováDalší, už pátý vítězný zápas v řadě má za sebou HC Stadion Vrchlabí. Tentokrát si doma poradil s Mědvědy z Děčína, a v tabulce upevňuje 6. místo. O vítězství domácích rozhodla prostřední část, ve které dokázali horalové vstřelit hned tři branky.
12.12.Stadion přivítá Medvědy z DěčínaVRC - DEC 6:2, 23.kolo | Filip VedralVe středu čeká Stadion tým ze severu Čech. Do Podkrkonoší přijedou Medvědi z Děčína, kteří budou mít zálusk na vítězství. V posledním kole dokázali zdemolovat Kobru Praha 10:3.
Vrchlabí by se 3 body hodily také. V zádech má 4 vyhraná utkání v řadě a vůbec 3. nejlepší formu v lize z posledních 5 utkání.
11.12.Výsledkový servis mládeže za 49. týdenLucie HorčičkováPřinášíme vám výsledkový servis mládeže za 49. týden (4.- 10.12.2023).
9.12.Před domácími diváky získal HC Stadion další tři bodyVRC - MOS 6:1, 22.kolo | Raina TomanováHC Stadionu Vrchlabí se v posledních zápasech hodně daří a potvrdil to také před domácími fanoušky. Ty potěšil sobotní výhrou 6:1 nad Mosteckými LVI. Hosté nedostali mnoho příležitostí ke skórování, puk měli na holích především domácí hráči a ukázali jasnou převahu, která vyústila v další výhru.
8.12.Vrchlabí vyzve doma Mostecké LvyVRC - MOS 6:1, 22.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí si ze 3 venkovních utkání přivezl plný počet bodů. Přiblížil se tak týmům před ním a začíná jim šlapat na paty. Mostečtí Lvi v poslední době také září.
Schyluje se nám tedy k velmi zajímavému utkání dvou týmů ze středu tabulky.
Partnerem tohoto utkání je GREENBOSS.
7.12.Důležitá informace pro diváky Lucie HorčičkováZa domácí utkání s Kobrou Praha nám byla udělena od disciplinární komise pokuta 5000 Kč za nepřístojné chování diváků. Ve vypjaté koncovce tohoto zápasu došlo k několika málo rozporuplným rozhodnutím ze strany rozhodčího, na což zareagovali někteří diváci vhozením předmětů na ledovou plochu. Za toto provinění proti řádům nám byla udělena zmíněná pokuta.
6.12.Z Prahy vezeme za těsnou výhru tři bodyLET - VRC 2:3, 21.kolo | Raina TomanováZnovu se zadařilo, tentokrát proti pražským Letňanům. Ačkoliv se domácí po první třetině dostali do vedení, ve druhé zabral HC Stadion a třemi brankami otočil skóre. V poslední části ještě Letňany zahrozily, ale k vyrovnání nedošlo a Vrchlabí veze další tři body.
5.12.Dokáže Vrchlabí pokračovat ve vítězné venkovní šňůře?LET - VRC 2:3, 21.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí se vydá k zápasu 21. kola na zimní stadion do Letňan. Souboj dvou týmů ze středu tabulky chystá kvalitní hokej.
Vrchlabský celek má z posledních 5 zápasů lepší formu. Pro Letňany zase hraje výhoda domácího hřiště.
4.12.Výsledkový servis mládeže za 48. týdenLucie HorčičkováPřinášíme vám výsledkový servis mládeže za 48. týden (27.11.- 03.12.2023).
3.12.Nejdůležitější je láska k hokeji, říká Patrik UrbanFilip VedralV posledním zápase dvakrát skórující Patrik Urban, kapitán vrchlabského A-týmu a nový šéftrenér vrchlabské mládeže, se rozpovídal o dění v našem klubu. Přiblížil nám v rozhovoru dění jak v A-týmu, tak v mládeži podkrkonošského klubu, který se svými odchovanci může pyšnit.
2.12.Z Chebu vezeme další tři bodyCHE - VRC 2:3, 20.kolo | Raina TomanováV utkání dvou HC Stadionu se po bezbrankové první třetině zápas povedl tomu vrchlabskému na výbornou. Vrchlabí se dostalo do vedení, domácí dokázali vyrovnat. Také další vedení hostů se domácím podařilo vyrovnat, ale Tatar v 57. minutě poslal potřetí Vrchlabí do vedení a to už hosté udrželi až do konce utkání.
1.12.HC Stadion Vrchlabí jede na horkou půdu do ChebuCHE - VRC 2:3, 20.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí v posledním zápase zvítězil nad týmem z Benátek nad Jizerou a odskočil tak bodově týmům, které jim šlapou na paty. Ve 20. kole jede Vrchlabí do Chebu, který má v poslední době obdivuhodnou formu a dere se na týmy okupující postupové příčky. V posledních 5 zápasech si připsal hned 11 bodů.