HC Stadion Vrchlabí – Stadion přivítá Medvědy z Děčína

Stadion přivítá Medvědy z Děčína

12.12.2023
Filip Vedral

Ve středu čeká Stadion tým ze severu Čech. Do Podkrkonoší přijedou Medvědi z Děčína, kteří budou mít zálusk na vítězství. V posledním kole dokázali zdemolovat Kobru Praha 10:3.
Vrchlabí by se 3 body hodily také. V zádech má 4 vyhraná utkání v řadě a vůbec 3. nejlepší formu v lize z posledních 5 utkání.

HC Stadion Vrchlabí se posunul na 6. místo. Na kontě má 36 bodů, stejně jako Mostečtí Lvi na 7. místě. Mezi těmito dvěma týmy rozhoduje vzájemná bilance, které hraje v prospěch Stadionu. Vrchlabí je v poslední době na dobré vlně. Po 3 venkovních utkání, ze kterých Stadion přivezl 9 bodů, na svoji formu navázal i na domácím ledě. V posledním kole si doma poradil s Mosteckými Lvy, které porazil 6:1. Rozhodla hlavně 2. třetina, kterou podkrkonošský celek vyhrál 4:0.

Posledních 5 utkání HC Stadion Vrchlabí
22. kolo - HC Stadion Vrchlabí x Mostečtí Lvi 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)
21. kolo - HC Letci Letňany x HC Stadion Vrchlabí 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
20. kolo - HC Stadion Cheb x HC Stadion Vrchlabí 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
19. kolo - HC Benátky nad Jizerou x HC Stadion Vrchlabí 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
18. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Kobra Praha 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Patrik Urban 10+18
2. Ondřej Chrtek 5+16
3. Lukáš Kastner 11+5
4. David Chalupa 8+7
5. Filip Moník 7+8

HC Děčín se nachází na 4. místě tabulky s počtem 43 bodů. V posledních 5 zápasech si připsal 4 vítězství. Ovšem hned ve 2 případech to byla výhra pouze za 2 body. Medvědi doma porazili Příbram v prodloužení a v Chomutově došel zápas až do nájezdů, které vyhrál právě Děčín. Minulou středu ovšem nestačili na domácím ledě na Benátky nad Jizerou. Po zaspaných 2 třetinách se snažili vrátit do zápasu a nakonec ve 3. periodě vyhráli 5:1. To jim ovšem nestačilo a prohráli 5:7. V posledním kole si ovšem spravili chuť proti pražské Kobře, které nasázeli 10 gólů a vyhráli 10:3.

Posledních 5 utkání HC Děčín
22. kolo - HC Děčín x HC Kobra Praha 10:3 (1:1, 5:0, 4:2)
21. kolo - HC Děčín x HC Benátky nad Jizerou 5:7 (0:4, 0:2, 5:1)
20. kolo - HC Děčín x HC Baník Příbram 3:2pp (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0)
19. kolo - HC Kralupy nad Vltavou x HC Děčín 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
18. kolo - HC Piráti Chomutov x HC Děčín 3:4sn (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0 - 1:2)