HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV listopadu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.V divoké přestřelce nakonec zvítězilo VrchlabíVRC - HRO 6:5, 21.kolo | Raina TomanováVe středečním zápase se proti sobě postavilo Vrchlabí a Hronov. Podle postavení v tabulce to tak sice nevypadalo, ale utkání přineslo zajímavé momenty, ve třetí třetině se dokonce Hronov dostal na chvíli do vedení. Nakonec ale HC Stadion dokázal zvítězit a bere zaslouženě tři body.
29.11.Na vrchlabský led přijede HronovVRC - HRO 6:5, 21.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí se po dvou výhrách znovu ukazuje v tom správném světle. HC Stadion vyzve ve středu celek ze spodku tabulky, kterým je Hronov. HC Stadion je aktuálně na šesté pozici, na kontě má 35 bodů a určitě bude chtít další body přidat.
Partnerem tohoto utkání je firma MERITOR.
28.11.Výsledkový servis mládeže - 47. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 47. týden (21. - 27.11.2022).
27.11.Akce Týden hokeje se nám opět vydařilaLucie HorčičkováV neděli 27. listopadu 2022 se na našem vrchlabském zimním stadionu opět uskutečnila akce Pojď hrát hokej, kterou zajišťuje Český svaz ledního hokeje.
Akce se tentokrát zúčastnilo 38 dětí a my pevně věříme, že si toto hokejové dopoledne s námi užily a že se s většinou ještě uvidíme v naší školičce bruslení nebo přímo v přípravce.
26.11.Na domácím ledě HC Stadion zazářilVRC - CHE 7:2, 20.kolo | Raina TomanováHC Stadionu Vrchlabí se podařilo získat tři body nad Chebem a ukončit mu tak jeho vítěznou sérii. Domácí po první herně vyrovnané třetině dokázali ve druhé části vstřelit soupeři hned pět branek, čímž rozhodli zápas ve svůj prospěch. Po dvou gólech střelili Bláha a Tomáš Perička.
25.11.Získá HC Stadion další body na domácím ledě?VRC - CHE 7:2, 20.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí se po posledním vyhraném zápase znovu zvedá a svou formu může dokázat před domácími fans, před kterými vyzve v sobotu Cheb. HC Stadion je aktuálně na šesté pozici, na kontě má 32 bodů a určitě bude chtít další body přidat.
23.11.Adame, držíme Ti místo v kabině!Daniela UrbanováDobrý den, jmenuji se Dobráček a jsem talisman velkého bojovníka Adama Jindřiška z Vrchlabí.
23.11.Konečně tři body! HC Stadion je veze z ŘisutRIS - VRC 3:7, 19.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí se konečně dočkal a po čtyřech nevydařených zápasech bere tři body. Zápas to byl tentokrát jednoznačný, protože krkonošský celek nastoupil proti Řisutům, kterým patří předposlední místo v tabulce. Zaslouženě si tak Vrchlabí odvezlo tři body za výhru 7:3.
22.11.Podaří se HC Stadionu přetrhnout šňůru proher?RIS - VRC 3:7, 19.kolo | Raina TomanováHC Stadion Vrchlabí za sebou nemá zrovna úspěšný měsíc. Čtyři zápasy v řadě nezískal ani bod.
Středeční soupeř má na svém kontě pouze 10 bodů a setrvává na dně tabulky.
Spraví si vrchlabský tým po porážkách chuť a přiveze ze Slaného body?
21.11.Výsledkový servis mládeže - 46. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 46. týden (14. - 20.11.2022).
21.11.Petr Hlaváč o postupu dorostu do nadstavbyLucie HorčičkováV dorostenecké kategorii je náš tým spojený s trutnovským a hraje pod hlavičkou HC Krkonoše. V trojročníkové soutěži pro hráče narozené v letech 2006 , 2007 a 2008 náš tým v základní části regionální dorostenecké ligy prohrál pouze jednou a postoupil tak do nadstavby, kde bude bojovat ve skupině o postup do dorostenecké 1. ligy.
Hlavním trenérem této kategorie je Petr Hlaváč, který zároveň působí jako asistent u A-týmu. Petr si u kluků získal obrovský respekt a tým pod jeho vedením šlape jako hodinky.
19.11.Čtvrtý zápas v řadě bez boduKOB - VRC 3:1, 18.kolo | Raina TomanováAž do Prahy HC Stadion zajížděl na led Kobry, nad kterou se pokusil získat cenné body. Bohužel se mu to nepovedlo, i když po první třetině bylo utkání vyrovnané. Nakonec ale HC Stadion padl 1:3, poslední gól padl v power play.
18.11.HC Stadion míří do Prahy na led KobryKOB - VRC 3:1, 18.kolo | Raina TomanováPo třech neúspěšných utkání v řadě má HC Stadion co napravovat. Tentokrát se vydá do Prahy, kde se postaví proti Kobře. Ta je v tabulce místo pod ním, a právě tři body dělí oba soupeře. Kobra Praha bude platit za papírově lepšího soupeře.
18.11.David Chalupa o postupu starších žáků do nadstavbyLucie HorčičkováKategorie starších žáků je pro náš klub v letošní sezóně zatím mimořádně úspěšná.
V dvojročníkové soutěži pro děti narozené v letech 2009 a 2010 náš tým v základní části regionálního přeboru neztratil ani jeden bod a postupuje tak z prvního místa do nadstavby. V té se utká s nejlepšími týmy z královehradeckého, libereckého a pardubického kraje. U této příležitosti jsme vyzpovídali hlavního trenéra této kategorie Davida Chalupu a kapitána týmu Jakuba Cermana.
16.11.Z vrchlabského ledu odjíždí veselejší LetňanyVRC - LET 1:3, 17.kolo | Raina TomanováVyrovnaný zápas, který nakonec svými rozhodnutími ovlivnili rozhodčí. Tak by se dalo popsat středeční utkání, které bohužel pro HC Stadion skončilo prohrou. Vstřelil pouze jedinou branku, naopak Letňany skórovali hned třikrát. Odváží si tak tři body.
15.11.Dokáže Vrchlabí na domácím ledě porazit první Letňany?VRC - LET 1:3, 17.kolo | Filip VedralHC Stadion Vrchlabí si bude chtít spravit chuť po dvou nepovedených zápasech. K zápasu 17. kola přijede na zimní stadion města Vrchlabí tým z Letňan. Stadion ale nebude mít jednoduchý úkol, jelikož Letci vedou 3. nejvyšší českou ligu s tří bodovým náskokem.
14.11.Výsledkový servis mládeže - 45. týden 2022Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 45. týden (7. - 13.11.2022).
13.11.Lampionový průvod za sv. Martinem 2022Lucie HorčičkováV pátek 11. 11. 2022 se ve Vrchlabí uskutečnil tradiční Lampionový průvod.
Letošního ročníku se zúčastnilo odhadem 1000 lidí a bylo to, jako vždy, skvělé.
Všem, kdo jste se zúčastnili patří velké DÍK a doufáme, že se Vám akce líbila a za rok se se všemi opět uvidíme.
Děkujeme Petrovi Ticháčkovi, KRNAPu a Městu Vrchlabí za spolupráci při organizaci této akce.
12.11.Z Chomutova odjel HC Stadion bez boduCHP - VRC 4:3, 16.kolo | Raina TomanováVelmi vyrovnaný zápas se odehrál na ledě Chomutova, kam HC Stadion Vrchlabí zajížděl. Bohužel pro hostující hráče utkání nedopadlo dobře, i když nakonec dokázali dohnat ztrátu. Čtvrtá branka v jejich síti ale nakonec znamenala, že od Pirátů odjede Vrchlabí bez bodu.
11.11.K dalšímu zápasu pojede HC Stadionu do ChomutovaCHP - VRC 4:3, 16.kolo | Raina TomanováVelmi zajímavý zápas přinese 16. kolo 2. hokejové ligy. V podání čtvrtého Chomutova a šestého Vrchlabí bude rozhodně o co stát. Chomutov v posledním odehraném zápase deklasoval Most devíti góly, HC Stadion naopak o jedinou branku padl proti Benátkám. Soupeře od sebe přitom dělí pouze dva body.
Další stránky
12>>