HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV listopadu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Po delší době opět na domácím leděVRC - PRE 5:0, 25.kolo | Lucie HorčičkováPo necelém měsíci nás opět čeká utkání před domácími diváky. V rámci 25. kola vyzveme ve středu 1.12.2021 na domácím ledě ZUBRY z Přerova, kteří jsou na tom bodově stejně jako my.
Partnerem tohoto utkání je developerská společnost D+D REAL, s.r.o.
29.11.Výsledkový servis mládeže 47. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 47. týden (22.-28.11.2021).
29.11.Aktuální podmínky pro vstup na zimní stadionLucie HorčičkováPřinášíme nová opatření pro vstup na zimní stadion, která se týkají mistrovských utkání A-týmu, zápasů mládeže, veřejného bruslení, školičky bruslení a tréninkových jednotek klubu.
29.11.Organizátoři přesouvají D+D Real Winter Hockey Games na příští rok. Vstupenky zůstávají v platnostiLucie HorčičkováD+D Real Winter Hockey Games se z termínu od 7. do 11. prosince 2021 ve Špindlerově Mlýně přesouvají. Hokejové hry se uskuteční v kalendářním roce 2022. Organizátoři tak reagovali na zhoršující se epidemickou situaci a aktuální opatření Vlády ČR. Extraligové zápasy a utkání Chance ligy, které se měly odehrát pod širým nebem, se budou konat na stadionech extraligových a prvoligových týmů.
27.11.Z Poruby odjíždíme s dvěma bodyPOR - VRC 4:5, 24.kolo | Raina TomanováVelmi vyrovnaný zápas viděli diváci v sobotu odpoledne v ostravské Porubě. Druhý vzájemný zápas letošní sezony dopadl i tentokrát lépe pro HC Stadion. O výhře rozhodlo prodloužení, kdy druhý bod pro HC Stadion zařídil Ondřej Matýs.
26.11.Spraví si Vrchlabí chuť na ledě Poruby?POR - VRC 4:5, 24.kolo | Raina TomanováVrchlabí se po týdenní pauze vydá na led Poruby. První vzájemný zápas dopadl lépe pro Vrchlabí, které před domácími diváky Porubu udolalo poměrem 4:3. Porubu od HC Stadionu dělí už osm bodů, nutno ale dodat, že umístění v tabulce není vůbec podstatné.
26.11.Na slovíčko s Tomášem KautemLucie HorčičkováTomáš Kaut je dvaatřicetiletý útočník s bohatými zkušenostmi, který pochází ze Žďáru nad Sázavou. Ještě v loňské sezóně oblékal dres soupeře z Prostějova.
22.11.Výsledkový servis mládeže 46. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 46. týden (15.-21.11.2021).
20.11.Vrchlabí jede z Jihlavy s devítibrankovým nášupemJIH - VRC 9:2, 22.kolo | Raina TomanováHC Stadion jede z Jihlavy s velkým nášupem devíti branek. Sice otevřelo Vrchlabí skóre zápasu, následně se ale prosazovali pouze domácí hráči. Ve druhé třetině jasně dominovali a vyhráli ji 5:0. Za Vrchlabí vstřelil branku Matýs a výsledek korigoval ještě Voženílek.
19.11.Získá Vrchlabí další body v Jihlavě? JIH - VRC 9:2, 22.kolo | Raina TomanováPo pětidenní pauze čeká v sobotu vrchlabský celek výjezd do Jihlavy, se kterou v prvním zápase padl až po samostatných nájezdech. HC Stadion si po prohraném utkání v Šumperku bude chtít spravit chuť a zvítězit.
17.11.V. charitativní týden Chance ligyLucie HorčičkováJiž pátým rokem pořádá Chance liga Charitativní týden, kterého se účastní všechny týmy soutěže a letos jsme se do něj poprvé zapojili i my.
Letošní akce probíhá od 17. do 24.11.2021 a zapojit se můžete i vy!
Ukažme, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc.
15.11.Výsledkový servis mládeže 45. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 45. týden (8.-14.11.2021).
15.11.Ze Šumperka si body nevezemeSUM - VRC 5:1, 20.kolo | Raina TomanováVelmi těžký zápas se pro vrchlabské hráče odehrál na ledě Šumperka. V utkání vévodili hlavně domácí hráči, především autor tří branek Lukáš Žálčík. Kromě něj střílel góly už jen Petr Kratochvíl a díky těmto střelcům zůstaly tři body v Šumperku. Za Vrchlabí skóroval Urban.
14.11.K dalšímu zápasu zajíždíme do ŠumperkaSUM - VRC 5:1, 20.kolo | Raina TomanováPo delší době opět na led a bojovat o tři body. HC Stadion v pondělí zajíždí na led Šumperka, kde se pokusí získat tři body do tabulky a prodloužit svou vítěznou sérii, která čítá už 5 utkání bez prohry. Šumperk je sice v tabulce až za Vrchlabím, neznamená to ale, že nebude bojovat.
12.11.Lampionový průvod za sv. Martinem 2021Lucie HorčičkováVe čtvrtek 11. 11. 2021 se ve Vrchlabí uskutečnil tradiční Lampionový průvod.
Letošního ročníku se zúčastnilo odhadem 800 lidí a bylo to, jako vždy, skvělé.
Všem, kdo jste se zúčastnili patří velké DÍK a doufáme, že se Vám akce líbila a za rok se se všemi opět uvidíme.
Děkujeme Nemocnici Vrchlabí, Petrovi Ticháčkovi, KRNAPu a Městu Vrchlabí za spolupráci při organizaci této akce.
11.11.Spolupráce s Hronovem nám skvěle fungujeLucie HorčičkováJak jsme již avizovali před sezónou, tak jsme se pro letošní rok rozhodli navázat spolupráci s druholigovým týmem z Hronova. Nyní vám přinášíme krátké shrnutí a názor představitelů obou klubů.
9.11.Spolupráce s HCV mi ve Švédsku opravdu chybí, říká Karolína ErbanováLucie Horčičková Karolína Erbanová - jméno, které je známé v celém českém sportovním prostředí.
Velkou měrou je tato úspěšná česká sportovkyně spojená s naším hokejovým klubem, kde ještě v minulém století začínala s prvními krůčky na ledě, poprvé okusila mládežnický hokej, aby poté přesedlala na rychlobruslení, ve kterém zaznamenala obrovský úspěch v podobě olympijské medaile. Následně se rozhodla vrátit k hokeji, kde nám výborně pomáhala s trénováním mládeže, a zároveň oprášila i svoji hráčskou minulost.
Asi ani ona sama nepočítala s tím, že jako hráčka bude tak úspěšná, aby mohla pomýšlet na reprezentaci. Ta šance se ale naskytla, a tak se se svou typickou zarputilostí a totální profesionalitou vrhla plnou silou za tímto snem a nyní je kousíček od jeho splnění.
8.11.Výsledkový servis mládeže 44. týdenLucie Horčičková Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 44. týden (1.-7.11.2021).
6.11.Vrchlabí urvalo body proti KolínuVRC - KOL 4:3, 19.kolo | Raina TomanováVelmi zajímavý zápas diváci viděli na vrchlabském stadionu. Ač to nejdříve vypadalo jednoznačně pro Vrchlabí, Kozlové nakonec pozlobili vrchlabské hráče, a třetí třetinu vyhráli poměrem 2:1. Na vítězství to ale nestačilo a nejen díky dvěma gólům Hecla si HC Stadion udržel doma všechny tři body.
5.11.V sobotu přivítáme na domácím ledě KolínVRC - KOL 4:3, 19.kolo | Raina TomanováK dalšímu utkání HC Stadion nastoupí před domácími diváky proti Kozlům z Kolína. Kolín je až na čtrnáctém místě v tabulce, zatímco Vrchlabí je se třiceti body na místě sedmém. Naváže Vrchlabí pátou výhrou nebo je pokoří Kolín, který v posledním zápase dostal sedm branek?
Partnerem tohoto utkání je firma HAVEX-auto s.r.o.
Další stránky
12>>