V říjnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.10.Jsme ve II.lizeTisková zprávaTak to všechno dopadlo, posunuli jsme Vrchlabí do druhé ligy, přesně tak, jak si všichni přáli. Ptali jsme se, rozmýšleli a nakonec jsme do toho šli. I když někteří by možná radši na zimáku viděli tržnici, my jsme se rozhodli vrchlabský hokej zvednout.
31.10.Házejte a vyhrávejteKlubTaké v zápasu proti Jindřichovu Hradci se opět házi puky. Tentokrát hrajeme o wellness pobyt v Orea hotelu Sklář****, dres HC Stadion a o permici. Úspěšný hod!!! A pozor - házíme již v PRVNÍ PŘESTÁVCE.
30.10.Bleskovka na střídačceJana PoskerováPřinášíme bleskový rozhovor s obráncem Patrikem Lenochem.
30.10.Mladší dorost bez boduCEB - KRK 4:3, 9.kolo | Jana PoskerováSobotní utkání v Budějovicích se úplně nevydařilo mladšímu dorostu, i když se jim podařilo srovnat náskok soupeře, vyrovnávající bránku už dát nestihli.
29.10.Přátelské utkání proti Švédsku zvládly lépe KrkonošeRedakceŠvédští hráči ročníku 2000 zavítali do Vrchlabí, kde 28.10. sehráli přátelské utkání s hráči 8. třídy HC Krkonoše.
28.10.Jičín recept na 2005 nenašelJIC - KRK 5:17, 2.kolo | Jana PoskerováVysokou výhrou skončil boj mezi Jičínem a hráči ročníku 2005 HC Krkonoše
28.10.Jaroměř podlehla 2005JAR - KRK 1:18, 2.kolo | Jana PoskerováRočník 2005 byl v sobotních zápasech úspěšný také proti celku z Jaroměře.
28.10.Šestka nechala body BoleslaviKRK - MBL 3:5, 10.kolo | Jana PoskerováSobotní zápas proti Mladé Boleslavi nepřinels radost do krkonošské šatny.
28.10.Juniorka doma vítěznáKRK - KOL 2:1, 11.kolo | Jana PoskerováAž poslední třetina rozhodla o konečném výsledku pátečního utkání juniorů mezi HC Krkonoše a HC Kolín.
28.10.Junioři zvítězili také ve StrakonicíchSTR - krk 2:3, 12.kolo | Jana PoskerováProdloužený víkend přinesl 6 bodů do tabulky juniorů.
28.10.Pětka střelecky excelovalaKRK - NMM 21:3, 6.kolo | Jana PoskerováStřeleckou exhibici předvedli hráči 5. třídy v zápase proti Novému Městu.
28.10.Sedmáci odevzdali body Novému MěstuKRK - NMM 1:11, 6.kolo | Jana PoskerováNepovedený zápas sehrála 7. třída proti týmu z Nového Města.
27.10.Šestka remizovala s TygryKRK - LIB 2:2, 9.kolo | Jana PoskerováŠesťáci se poprvé potkali se silným soupeřem z Liberce. V kvalitním utkání dokázali uhrát zaslouženo remízu.
27.10.Jaroměř pětku přestřílelaJAR - KRK 11:3, 9.kolo | Jana PoskerováStřelecké žně si v utkání s 5. třídou HC Krkonoše užila Jaroměř.
27.10.Sedmička podlehla JaroměřiJAR - KRK 8:3, 9.kolo | Jana PoskerováAni sedmá třída nenašla recept na celek z Jaroměře.
27.10.Mladá Boleslav odjela bez boduKRK - MBL 12:8, 10.kolo | Jana PoskerováOsmé třídě se v sobotním zápase podařilo obral o body tým Mladé Boleslavi, utkání bylo velmi bohaté na vstřelné i inkasované branky.
26.10.Vrchlabí podlehlo táborským KohoutůmTAB - VRC 4:2, 11.kolo | Raina JarošováV dalším, již 11. kole přivítal táborský tým hosty z Vrchlabí. Po první třetině, která přinesla jeden gól na obou stranách, to vypadalo na velmi vyrovnaný hokej. Druhá třetina přinesla více gólových šancí pro Tábor, který se 11 vteřin před koncem periody ujal vedení 3:2. Nakonec se Tábor z výhry radoval, v poslední třetině pojistil vítězství čtvrtou brankou a tři body zůstaly doma.
25.10.K dalšímu utkání na led loňského vítězeTAB - VRC 4:2, 11.kolo | Marek KomárekV minulé sezoně zvítězili jeho hráči v základní části, přemožitele nenašli ani v play off a až v baráži nestačili na suverénní Beroun a Havířov. Řeč je o týmu HC Tábor, který i díky této charakteristice bude favoritem zítřejšího utkání. Zároveň se očekává velmi kvalitní divácká návštěva. Právě Tábor s Vrchlabím patří v návštěvnosti na domácích utkání mezi elitu.
24.10.Tygři z Liberce porazili 8.tříduKRK - LIB 7:13, 9.kolo | Jana PoskerováOsmáci dvě třetiny statečně bojovali nad soupeřem z Liberce, ale posledních dvacet minut přineslo zvrat, který rozhodl o vítězství Tygrů.
24.10.Bleskovka na střídačceJana PoskerováPřinášíme bleskový rozhovor s útočníkem Tomášem Šťastným. Postupně představíme fanouškům vrchlabského hokeje všechny nováčky v týmu.