V lednu 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.1.Vánoční turnaje na domácím ledě odehráli i mladší žáci a 3. třídaLucie HorčičkováDomácí vánoční turnaje odehráli i mladší žáci a 3. třída.
Při této příležitosti proběhlo i předání šeku od Nemocnice Vrchlabí - Penta Hospitals v hodnotě 100.000 Kč na podporu mládežnického hokeje.
3.1.V prvním zápase nového roku přivítáme DěčínVRC - DEC 5:1, 28.kolo | Filip VedralV prvním zápase nového roku změří Stadion Vrchlabí síly s Děčínem.
Vrchlabí bude chtít navázat na vítěznou vlnu a poprat se o další body do tabulky, které by Stadionu zaručily postup do nadstavby.
4.1.Medvědi odjíždí s prázdnouVRC - DEC 5:1, 28.kolo | Jan PřikrylDo dalšího utkání, ale již v novém roce nastoupil domácí HC Stadion proti Děčínu. Utkání bylo od začátku v režii domácích, kteří otevřeli skóre zásluhou Bláhy v oslabení. Ve druhé třetině navýšil vedení domácích opět Bláha a poté Šlaicher. Následně snížil za hosty David Tůma. Domácím vrátil zpět tří brankové vedení Sýkora. Ve třetí třetině padla již jen jediná branka a to opět do hostující sítě, když se prosadil Krsek.
6.1.Vrchlabí odehraje druhý lednový zápas proti MostuVRC - MOS 7:0, 29.kolo | Raina TomanováVrchlabí vstoupilo do nového roku výhrou nad Děčínem, na kterou může v sobotním utkání navázat. Proti Mostu mají sice vrchlabští hráči vyrovnanou bilanci, to se ale po sobotním zápase změní. HC Stadion si může v tabulce bodově polepšit.
Partnerem tohoto utkání je ONLINESHOP.CZ
7.1.Aktuality v A-týmuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší několik informací k aktuální situaci v našem A-týmu.
7.1.Vrchlabí doma porazilo Most vysokým rozdílemVRC - MOS 7:0, 29.kolo | Raina TomanováDruhý domácí zápas v tomto roce a další úspěch. Krkonošský celek si snadno poradil s osmým Mostem, který nevyzrál na brankáře Krinwalda. Ten udržel čisté konto. Do mostecké branky padlo sedm gólů, třikrát se trefil Moník. Tři důležité body tak zůstaly doma.
9.1.Výsledkový servis mládeže - 1. týden 2023Lucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 1. týden (02.- 08.01.2023).
9.1.V pondělí zabojujeme o 3 body v Ústí nad LabemUNL - VRC 7:3, 23.kolo | Lucie HorčičkováV pondělí 9.1.2023 čeká naše mužstvo dohrávka 23. kola v Ústí nad Labem, na které ztrácíme 4 body.
Zároveň je toto utkání předposledním zápasem základní části a už teď má HC Stadion Vrchlabí první osmičku nadstavby jistou.
9.1.V utkání bohatém na branky zvítězil Slovan ÚstíUNL - VRC 7:3, 23.kolo | Raina TomanováDohrávka 23. kola se HC Stadionu Vrchlabí nepovedla. Hned v první minutě sice vstřelil branku, ale bohužel to nestačilo na vítězství. První část Slovan zvítězil 3:1, postupně pak přidal ještě čtyři góly. Vrchlabí tak odjelo z Ústí nad Labem se sedmibrankovým přídělem.
10.1.HC Stadion vyrazí pro body do BenátekBEN - VRC 1:9, 30.kolo | Raina TomanováPo posledním odehraném utkání, ve kterém HC Stadion padl na ledě Ústí 3:7, se krkonošský celek podívá na led Benátek nad Jizerou, kde se odehraje již 30. kolo. S Benátkami má Vrchlabí negativní bilanci, protože na vlastním ledě soupeři podlehlo 1:2.
11.1.Poslední utkání základní části - demolice BenátekBEN - VRC 1:9, 30.kolo | Jan PřikrylK poslednímu utkání základní části cestoval HC Stadion do nedalekých Benátek na Jizerou. Již od začátku utkání bylo zcela zřejmé, že utkání se odehraje v režii Vrchlabí, které v první třetině vyprovodilo domácí z ledu 0:5. V prostřední části padla jediná branka a to opět do domácí sítě. Počet vstřelených branek na hostující straně se nakonec zastavil na číslu devět. Čestný úspěch domácích alespoň zaznamenal Lukáš Tondr.
13.1.Zvítězí HC Stadion v prvním kole nadstavby?KOB - VRC 8:5, 1.kolo | Raina TomanováK dalšímu, již třetímu utkání venku, zajede HC Stadion Vrchlabí na led Kobry Praha. S tímto soupeřem má krkonošský tým negativní bilanci. Ve dvou zápasech získal pouze bod a to za prohru v prodloužení (3:4). V odvetě prohrál Stadion 1:3.
V prvním kolem nadstavby tak může HC Stadion ukázat, že nad Kobrou dokáže zvítězit.
14.1.Nadstavbu začínáme prohrouKOB - VRC 8:5, 1.kolo | Jan PřikrylK prvnímu utkání nadstavby cestovalo Vrchlabí na Kobru. Po první třetině hosté vedli 1:3, ale bohužel druhá a ani třetí třetina HC Stadionu nevyšli a proto Horalé začali nadstavbu porážkou 8:5. Premiéru si ve vrchlabském dresu připsal brankář Mario Žalčík.
17.1.Získá Vrchlabí první body v nadstavbě proti Ústí?VRC - UNL 2:4, 2.kolo | Filip VedralVe středu přijede na vrchlabský led tým z Ústí nad Labem, který je v novém roce bezchybný.
Stadion má se soupeřem v této sezoně vyrovnanou bilanci. Oba týmy dokázaly využít domácího prostředí. Pro oba celky je zápas velmi důležitý. Buď se Vrchlabí přiblíží postupu do čtvrtfinále, nebo se Ústí udrží na páté pozici, ne-li se vyhoupne ve skupině ještě výš.
18.1.Vrchlabí na domácím ledě podlehlo Ústí VRC - UNL 2:4, 2.kolo | Raina Tomanová2. kolo nadstavbové části nedopadlo dobře pro krkonošský celek, který na vlastním ledě musel pogratulovat soupeři z Ústí nad Labem. První třetinu Slovan vyhrál 2:0, v té třetí sice HC Stadion vstřelil také dvě branky, ale na výhru to nestačilo.
20.1.Vrchlabí se ukáže na ledě LetňanLET - VRC 5:1, 3.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu se HC Stadion Vrchlabí vydá do Letňan, kde odehraje 3. kolo nadstavby. Vrchlabí má právě s tímto týmem negativní bilanci, dva odehrané zápasy a dvě prohry. Má tak co napravovat a v nadstavbové části by to byl velký úspěch. Zápas se odehraje již od 17. hodin.
21.1.I třetí utkání nadstavby skončilo porážkouLET - VRC 5:1, 3.kolo | Jan PřikrylK dalšímu utkání cestoval HC Stadion na led vedoucího týmu z Letňan. Úvodní třetina skončila bez branek. O osudu zápasu rozhodla prostřední část, kterou vyhráli Letci 4:1. V poslední třetině padl již pouze jeden gól a to opět do hostující sítě.
22.1.Olympiáda dětí a mládeže 2023Lucie HorčičkováVážení fanoušci vrchlabského hokeje,
jak jste již mohli zaregistrovat, od neděle 22.1. do čtvrtka 26.1.2023 se v našem městě uskuteční Olympiáda dětí a mládeže.