HC Stadion Vrchlabí – Zvítězí HC Stadion v prvním kole nadstavby?

Zvítězí HC Stadion v prvním kole nadstavby?

13.01.2023

K dalšímu, již třetímu utkání venku, zajede HC Stadion Vrchlabí na led Kobry Praha. S tímto soupeřem má krkonošský tým negativní bilanci. Ve dvou zápasech získal pouze bod a to za prohru v prodloužení (3:4). V odvetě prohrál Stadion 1:3.
V prvním kolem nadstavby tak může HC Stadion ukázat, že nad Kobrou dokáže zvítězit.

HC Stadion Vrchlabí si v posledním odehraném zápase rychle poradil na ledě Benátek. Hned po první třetině dokázal krkonošský celek vstřelit pět branek a tím vlastně rozhodnout zápas. Benátky vstřelily pouze jediný gól. Nakonec Vrchlabí odjelo s výhrou 9:1. Kdyby Vrchlabí nepadlo na ledě Ústí, nyní by na kontě mělo sérii šesti vítězství.

Poslední zápasy
Benátky n. Jizerou - HC Stadion Vrchlabí 1:9
Slovan Ústí nad Labem - HC Stadion Vrchlabí 7:3
HC Stadion Vrchlabí - MOSTEČTÍ LVI 7:0
HC Stadion Vrchlabí – HC Děčín 5:1
HC Stadion Vrchlabí – HC Příbram 3:1

HC Kobra Praha je v tabulce na sedmém místě, na kontě má 47 bodů, je tak těsně pod Vrchlabím. V posledním zápase Kobra nestačila na Písek, na jehož ledě prohrála 1:5. Také proti Řisutům se pražskému celku nevedlo, a prohrál o tři branky 2:5. Tři body získala Kobra nad Klatovy, které udolala na domácím ledě poměrem 4:1.

Písek - Kobra Praha 5:1
Řisuty - Kobra Praha 5:2
Kobra Praha - Klatovy 4:1
Hronov - Kobra Praha 1:5
Kobra Praha - Benátky n. Jizerou 5:2