HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV lednu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Víkend 7.třídyKRK - NAC 1:7, 6.kolo | Jana PoskerováSobotní zápas hráčům 7.třídy nevyšel, body ukořistili až z nedělního zápasu proti Jaroměři.
31.1.Pátá třída uspěšnější v JaroměřiKRK - NAC 3:5, 5.kolo | Jana PoskerováTaké hráči 5. třídy za sebou mají hokejový víkend. V Náchodě se jim nedařilo, výhru si přivezli z Jaroměře.
30.1.Mladší dorost v BudějovicíchCEB - KRK 11:5, 24.kolo | Jana PoskerováAniž by poznali město, či ochutnali pivo (což stejně ještě vzhledem k věku nesmí), nebudou hráči Krkonoš vzpomínat na České Budějovice v dobrém.
30.1.Z Písku odjel HC Stadion s prázdnouPIS - VRC 7:3, 31.kolo | Raina TomanováJednoznačnou záležitostí se stalo 31. kolo II.ligy v zápase mezi Vrchlabím, které zajíždělo na led Písku. Po první třetině hosté prohrávali již o dvě branky, v následujících částech se jim nepodařilo se soupeřem vyrovnat krok a Písku tak zaslouženě zůstaly tři body doma.
30.1.Turnaj v Lomnici ovládly Krkonoše 2008Jana PoskerováBez ztráty bodu propluli přátelským turnajem v Lomnici nad Popelkou hráči ročníku 2008. V sobotním dopoledni se na ledě potkaly týmy HC Krkonoše, HC Lomnice nad Popelkou, HC Jičín a HC Česká Lípa.
29.1.Vrchlabí vyráží na jih Čech do Písku Tomáš Brož
Poslední lednovou sobotu čeká vrchlabské hokejisty zápas 31. kola proti Písku. Nováček ligy z jihu Čech se zatím v tabulce drží na devátém místě se ztrátou osmi bodů na páté Vrchlabí.
28.1.Odloženého zápasu nejlépe využili hokejisté Havlíčkova BroduJan PřikrylTuto středu bylo na programu jubilejní třicáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole vedoucí dvojice (Kolín, Tábor) potvrdila svojí dominanci. Svojí nynější skvělou formu potvrdili týmy z Vysočiny Plameny ze Žďáru nad Sázavou a také Havlíčkův Brod. Nečekanou ztrátu bodů zaznamenali Vlci z Jablonce, kteří hostovali na ledě Sokolova. Deset gólu mohli diváci vidět v Bílině, kam zajížděli Draci z Trutnova.
25.1.Prohra v Klášterci a zaváhání Vlků uchovalo naději na čtvrtou příčkuJan PřikrylČtvrtá lednová sobota nabídla devětadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodilo překvapení na úkor jabloneckých Vlků, kteří nestačili na žďárské Plameny. Havlíčkovu Brodu se výhrou nad Medvědy z Děčína podařilo dostat do první šestky a kolínští Kozlové odčinily porážku z minulého kola a doma nasázeli Sokolovu deset branek. V souboji týmu o play off vyšel duel lépe trutnovským, kterým se podařilo doma porazit Buldoky z Řisut.
24.1.Stříbrná medaile pro krkonošské hokejisty z olympiádyJana PoskerováV termínu 17.1. - 22.1. probíhala olympiáda mládeže, které se zúčastnili také hráči HC Krkonoše. Z olympiády, kde mezi sebou soutěží jednotlivé kraje, si hokejový výběr Královehradeckého kraje přivezl stříbrnou medaili.
23.1.Vrchlabí nechalo body v KlášterciKNO - VRC 6:3, 29.kolo | Jana PoskerováBez bodu odjíždí vrchlabský tým z Klášterce nad Ohří, který doma zvítězil 6:3. Vrchlabští celý zápas dotahovali, ale v poslední třetině je domácí přehráli o tři branky, na které vrchlabský tým nenalezl odpověď.
22.1.Sobotní výlet do KlášterceKNO - VRC 6:3, 29.kolo | Jana PoskerováSobotní den stráví vrchlabský tým výletem do Klášterce nad Ohří, kde na hokejisty obou týmů čeká odvetný zápas a zároveň 29. kolo II.ligy.
21.1.Prohra s Vlky a zaváhání Klatov a Kolína zamotalo boj o přední příčkyJan PřikrylČtvrtá mrazivá lednová středa nabídla osmadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodilo několik velkých překvapení. Jedno z nich bylo k vidění ve Žďáru, kam přijeli vedoucí Kozli z Kolína, a druhé se zrodilo na úkor Klatov, kteří dorazili na led Trutnova. Přestřelku v tomto kole viděli diváci v Bílině, kde padlo celkem sedmnáct branek, ale radostněji odjížděli hosté z Havlíčkova Brodu.
20.1.Vlci otočili duel a odvezli si dva bodyVRC - JNN 6:7, 28.kolo | Marek KomárekPorážka Klatov v Trutnově otevřela vítězi dnešního utkání cestu na třetí místo tabulky. Ani jeden ze soupeřů ale tuto šanci nevyužil. Vrchlabí patřila první třetina klání. Rychle nabytý tříbrankový náskok se zhroutil na začátku třetiny poslední a Vlci dokonce chvíli vedli. Zaslouženou dělbu bodů zařídil Matějka. Zápas nerozhodlo ani pětašedesát minut hry. Šikovnější ruce měli v nájezdech hostující hráči a přeskočili tak na čtvrtém místě právě naše hokejisty.
19.1.Přesun ročníku 2006 na velké hřiště HKR - KRK 5:8, 1.kolo | Jana PoskerováHráči 4. třídy hráli poprvé na velké hřiště. Vyrazili do Hradce a hned se jim povedlo hrát v hlavní hale, což byl pro všechny určitě zážitek a krásný start do „velkého“ hokeje.
18.1.Výhra Klatov a Vlků odsunula HC Stadion na pátou příčkuJan PřikrylTřetí lednový víkend bylo na programu sedmadvacáté kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodilo velké překvapení v Podkrušnohoří, kde si Klášterec vyšlápl na Kohouty z Tábora. Šlágrem v tomto kole bylo utkání mezi pátými Vlky a šestou Kobrou. Toho utkání se povedlo jabloneckému Bříškovi, který zaznamenal v utkání 3+1. Přestřelku viděli diváci v Písku, kam zajížděli Medvědi z Děčína.
18.1.Vrchlabí přivítá jablonecké VlkyVRC - JNN 6:7, 28.kolo | Raina TomanováV dalším kole uvidí diváci ve vrchlabské aréně hokejový duel mezi domácím HC Stadionem a Vlky z Jablonce. První vzájemné derby vyšlo lépe pro středeční hosty, kteří na svém ledě porazili Vrchlabí poměrem 4:2.
17.1.Krakonošův turnaj přípravky 2008Jana PoskerováBrněnský hokejový klub byl po letním soustředění na vrchlabském ledě tak spokojený, že se rozhodl uspořádat tady ve Vrchlabí dva turnaje a to pro ročník 2008 a 2007.
16.1.Vrchlabí v Kolíně po velkém boji podlehloKOL - VRC 5:3, 27.kolo | Marek KomárekPrvní část hry se nakonec ukázala jako rozhodující. Kozlové si vybudovali dvoubrankový náskok a Vrchlabští ani jednou v zápase nedokázali stav vyrovnat. Nejblíže tomu byl Martin Filip, který neproměnil trestné střílení. V boji o třetí místo v tabulce tak Vrchlabí nepřidalo ani jeden bonusový bod.
15.1.Rozhodly až nájezdyPRI - KRK 4:3, 6.kolo | Jana PoskerováTeprve pátá série nájezdů připsala dva body domácí Příbrami v zápase s HC Krkonoše
15.1.Suverenní výhra nad týmem z PoděbradKRK - POD 8:2, 5.kolo | Jana PoskerováDobrá nálada panovala v týmu staršího dorostu po páteční výhře nad týmem z Poděbrad.
Další stránky
12>>