V září 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.9.Vrchlabští poprvé v přípravě zvítěziliVRC - HK5 7:5, 0.kolo | Marek KomárekHned v prvním domácím přípravném utkání se Vrchlabí podařilo zvítězit. Po druhé třetině ale situace vypadala velmi špatně. Domácí sice otevřeli skóre utkání, mladíci z Hradce Králové ovšem dokázali pětkrát odpovědět. Díky senzační šestibrankové třetí třetině a zejména hattricku Mrni však letos poprvé slavili modrobílí.
1.9.Přípravka na soustředěníJana PoskerováPoslední prázdninový týden, kdy se rodiče malých hokejistů věnují dokupování hokejové výzbroje a nákupům školních pomůcek, odjela celá přípravka (ročníky 2006, 2007, 2008 a mladší)na soustředění.
3.9.Začátek šesťákům nevyšelLET - KRK 13:5, 1.kolo | Jana PoskerováDo nové sezóny a také nové soutěže nevstoupili šesťáci HC Krkonoše nejlépe. Pražský soupeř z Letňan přehrál hosty zejména v druhé třetině, kterou rozhodl zápas.
3.9.Páteční podvečer vyplní utkání s JabloncemMarek KomárekČtvrté přípravné utkání sehraje HC Stadion Vrchlabí na domácím ledě v pátek 4. 9. od 18:00. Soupeřem budou Jablonečtí Vlci, kteří před týdnem na vlastním ledě zvítězili jasným rozdílem 7:1. Tento výsledek ale v přípravě musíme brát s rezervou zejména proto, že Vrchlabští hráli ve značně okleštěné sestavě. Budeme tedy po Nymburku druhým celkem, který Vlky porazí?
3.9.Těsná prohra v LetňanechLET - KRK 4:3, 1.kolo | Jana PoskerováStejně jako 5.třída, začali také osmáci HC Krkonoše sezónu na ledě v Letňanech. Zápas byl vyrovnaný až do poslední pětiminutovky, kdy se štěstí přiklonilo na stranu domácích.
4.9.Vrchlabí vrátilo Jablonci porážkuVRC - JAB 6:0, 0.kolo | Alan ŠrámekVrchlabí zvládlo odvetné utkání na domácím ledě a v utkání plném vyloučení zvítězilo nad jabloneckými Vlky vysoko 6:0, když rozhodla druhá perioda, kterou Stadion vyhrál 4:0.
7.9.Krkonoše porazily Duklu JihlavaKRK - JIB 6:1, 1.kolo | Jana PoskerováPremiérový zápas mladšího dorostu vyšel hráčům z Krkonoš famózně. Tradiční hokejový klub z Jihlavy porazili domácí suverénním výkonem zejména ve druhé třetině.
7.9.HC Stadion oficiálně zahájil sezónuJana PoskerováPrvní zářijový víkend byl pro hráče HC Stadion Vrchlabí oficiálním zahájením hokejové sezóny 2015/2016. Tým se sešel v celé sestavě na přípravném zápase a poté se přesunul do Dolního Dvora na soustředění, kterým byla zahájena sezóna.
7.9.Liberec porazil osmákyVRC - LIB 1:6, 2.kolo | Jana PoskerováTým osmé třídy držel se soupeřem z Liberce tempo pouze první třetinu. Ve druhé třetině si liberečtí hráči vytvořili náskok, na který už domácí tým nenašel odpověď.
7.9.Tygrovi vytrhli šesťáci zubKRK - LIB 4:4, 2.kolo | Jana PoskerováRemízou skončil vyrovnaný zápas proti Liberci. V poslední třetině sice Liberec vyrovnal slibně rozjetý výsledek domácích hráčů, ale i bod za remízu se počítá.
9.9.Jakub Jelínek: Chceme jít do play off přímoMarek KomárekS novou sezónou přichází změna na postu brankářské jedničky. Jakuba Neužila střídá jmenovec Jakub Jelínek. Novou posilu s prvoligovými zkušenostmi z Benátek jsme vyzpovídali po vítězném klání s Jabloncem. Kuba mj. naznačil cíle týmu pro tuto sezónu nebo prozradil náplň svého volného času.
10.9.Vrchlabí čeká poslední test před sezónouTomáš BrožK poslednímu přípravnému duelu před vypuknutím letošní sezóny vyzve domácí HC Stadion v pátek 11. září od 18:00 soupeře z Chrudimi.
11.9.Slavnostní otevření fotbalového stadionuJana PoskerováV sobotu 12.9. začínají mistrovské zápasy II.ligy, ale HC Stadion Vrchlabí se rozhodl podpořit kolegy z fotbalu a tak své první utkání přesunul.
11.9.Chrudim si z Krkonoš odváží jedenáct branekVRC - CHR 11:2, 0.kolo | Alan ŠrámekVrchlabí přivítalo na svém ledě účastníka pardubické krajské ligy z Chrudimi. V utkání bohatém na branky dokázali domácí nad celkem HC Chrudim jednoznačně zvítězit poměrem 11:2. Připsali si tak v přípravě třetí vítězství v řadě.
12.9.Petr Hlaváč: Pro juniory bude „A“ tým odměnouMarek KomárekPoslední přípravný zápas před ostrou mistrovskou zkouškou je za námi. Přišel tedy ideální čas na zpověď hlavního trenéra vrchlabského týmu Petra Hlaváče. Nastínil nám oficiální cíle pro tuto sezónu, sestavu pro úvodní zápasy i situaci na hranici juniorského a seniorského celku.
14.9.Nejmladší hokejisté zahájili přípravné zápasyJana PoskerováDruhý zářijový víkend byl ve znamení přípravných zápasů nejmladší hokejové kategorie, která si premiéru na ledě odbyla proti Trutnovu a Jičínu.
14.9.Z Pardubic bez boduPCE - KRK 11:3, 3.kolo | Jana PoskerováSobotní výlet do města perníku krkonošským šesťákům nevyšel. Domácí potvrdili svou sílu zejména v druhé třetině.
14.9.„Očekávání na sezónu? To už je dáno předešlými roky,“ říká sportovní manažer VrchlabíJana PoskerováHokejová sezóna už se rozjela a tým Vrchlabí čeká první zápas, nejprve si ostrý start vyzkouší ve středu v Bílině, doma se pak představí v sobotu 19.9. od 17:00. Co se od týmu čeká a jak probíhala příprava, na to jsme se zeptali sportovního manažera Jiřího Jakubce.
14.9.Mladší dorost zaspal první třetinu TAB - KRK 7:4, 2.kolo | Jana PoskerováPokud by krkonošští hráči hráli v Táboře od začátku na 100%, výsledek zápasu mohl být daleko příznivější. Nezbývá, než se poučit z vlastních chyb.
15.9.K prvnímu zápasu nové sezony zajíždí Vrchlabí do BílinyBIL - VRC 7:4, 2.kolo | Raina TomanováPříprava je za námi a je načase ukázat, že i v mistrovských zápasech se bude vyhrávat. K prvnímu utkání letošní sezony zajíždějí vrchlabští hokejisté k Drakům do Bíliny, kde mohou ukázat svou sílu.