V srpnu 2020 vyšly tyto články:

31.8.Do Krkonoš míří HC Slavia PrahaVRC - SLA 1:2, 0.kolo | Vendula SahánkováSedmý přípravný zápas se uskuteční na vrchlabském ledu a do Krkonoš dorazí HC Slavia Praha, pro které to je šestý zápas v přípravě. V současné sezóně je to první společný zápas obou celků.
27.8.První prohraný zápas na domácím leděVRC - LTM 1:3, 0.kolo | Raina TomanováPo nepovedeném zápase v Ústí nad Labem, kde HC Stadion prohrál v samostatných nájezdech 2:3, dnes přivítal na vrchlabském ledě soupeře z Litoměřic. Opět se vrchlabští dostali do vedení, o které přišel v následujících dvou minutách. Litoměřice poté přidaly ještě dva góly a rozhodly tak o svém vítězství 3:1.
26.8.Vrchlabí přivítá doma LitoměřiceVRC - LTM 1:3, 0.kolo | Raina Tomanová
Po prohře na ledě Ústí má HC Stadion Vrchlabí před sebou dalšího soupeře. Již ve čtvrtek doma uvítá tým z Litoměřic. Pro oba soupeře to bude první vzájemný duel.
!!!Připomínáme, že i nadále platí stejná opatření, jako při předešlých utkáních. Prosíme všechny návštěvníky o dodržování všech nařízených pravidel!!!
Vstup do sektoru A (tribuna domácí, tribuna hosté, tribuna u baru Hendrych) přes hlavní pokladnu.
Vstup do sektoru B (hlavní tribuna, sedačky) z ulice Hálkova + Fügnerova.
25.8.Vrchlabí poprvé v přípravě neuspělo UNL - VRC 3:2, 0.kolo | Raina TomanováK pátému utkání vyjel HC Stadion až do dalekého Ústí nad Labem, kde se postavil proti Slovanu. Celé utkání bylo velmi vyrovnané, ale v první třetině Vrchlabí vedlo těsně 1:0. V té další ale přidal dva góly Slovan, HC Stadion ve třetí části srovnal. Prodloužení o vítězi nerozhodlo, v samostatných nájezdech byli lepší domácí hráči, a tak si připisují druhý vítězný zápas.
24.8.Dalším soupeřem v přípravě bude Ústí nad LabemUNL - VRC 3:2, 0.kolo | Raina TomanováHC Stadion má za sebou již čtyři přípravná utkání. Ve všech dokázal zvítězit, třikrát se mu povedlo neinkasovat ani gól. Proti Ústí tak má možnost prodloužit sérii výher.
20.8.Výhra HC Stadionu a další čisté konto pro SoukupaVRC - SUM 4:0, 0.kolo | Raina TomanováKe čtvrtému zápasu nastoupil HC Stadion proti Drakům ze Šumperka. Tyto dva týmy se proti sobě postavily podruhé. V prvním utkání zvítězilo Vrchlabí vysoko 7:2, tentokrát domácí vstřelili čtyři branky, navíc ani jeden gól neobdrželi. Hattrickem se blýsknul Tomáš Nouza, jeden pokus proměnil v branku Chrtek.
19.8.Na domácí led přijede k dalšímu přípravnému zápasu ŠumperkVRC - SUM 4:0, 0.kolo | Vendula SahánkováČtvrtý přípravný zápas se uskuteční na domácí půdě proti DRACI PARS ŠUMPERK, s kterými již HC Stadion Vrchlabí jeden přípravný zápas odehrál a vyhrál na šumperském ledě 7:2.
18.8.I v odvetném zápase zvítězilo VrchlabíVRC - BEN 4:0, 0.kolo | Raina TomanováV pořadí třetí přípravu absolvoval vrchlabský tým, poprvé se ale představil před domácími fanoušky. V zápase opět nepadla žádná branka do vrchlabské sítě, naopak HC Stadion se prosadil celkem čtyřikrát, tři branky padly v poslední třetině.
17.8.Odvetný zápas na vrchlabském leděVRC - BEN 4:0, 0.kolo | Raina TomanováV úterý se ve Vrchlabí odehraje další přípravné utkání. Proti HC Stadionu se postaví Benátky, které v prvním vzájemném utkání neskórovaly a doma prohrály 0:3.
17.8.Opatření při zápasech A týmuDaniela UdatnáZ důvodu boje proti šíření COVID 19 jsme nuceni přijmout níže uvedená opatření. Prosíme všechny návštěvníky o dodržování všech nařízených pravidel.
13.8.Také v druhém přípravném zápase zvítězil StadionSUM - VRC 2:7, 0.kolo | Raina TomanováK druhému utkání přátelských zápasů zajížděl HC Stadion k Drakům do Šumperka. První třetina skončila nerozhodně 1:1. Ve druhé části byli úspěšní pouze hosté, když vstřelili dvě branky. V té třetí již jasně dominovali a ze Šumperka si odvážejí vysokou výhru 7:2.
12.8.Zítřejší zápas se odehraje v ŠumperkuSUM - VRC 2:7, 0.kolo | Vendula SahánkováDruhé přátelské utkání odehraje HC Stadion Vrchlabí na ledě Škoda arény v Šumperku, kde je připraveno šest set míst pro fanoušky i přes přísná hygienická pravidla.
11.8.Vrchlabí se z Benátek vrací s výhrouBEN - VRC 0:3, 0.kolo | Raina TomanováPrvní letošní přípravný zápas dopadl lépe pro hostující HC Stadion. Po první bezbrankové třetině o svém vítězství rozhodlo Vrchlabí ve druhé části, ve které se trefil pouze jediný hráč - Tomáš Nouza se blýsknul hattrickem.
10.8.První přátelské utkání odehrajeme v BenátkáchBEN - VRC 0:3, 0.kolo | Raina TomanováPo několikatýdenním tréninku na ledě i mimo něj se konečně dostáváme k přátelským zápasům, které otestují souhru všech týmů. V Benátkách nad Jizerou se v úterý odehraje pro oba mančafty první takové utkání.