Archiv článků

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.12.Do nového roku vstupujeme s několika změnamiMarek KomárekBlíží se rok 2015. Ten letošní tu bude už jen několik málo minut a celá redakce přeje do toho nového všechno nejlepší. Kromě tohoto přání tu máme také rychlý souhrn toho nejdůležitějšího, co ovlivní chod „A“ mužstva v poslední fázi základní části. Tým posílí mladí hráči a v roli sportovního manažera s jistotou uvidíme až do konce sezóny pana Jaroslava Vlasáka.
30.12.Úspěchy HC KrkonošeJana PoskerováJak bývá zvykem, konají se o vánočních svátcích hokejové turnaje pro mládež. HC Krkonoše se jich také aktivně účastní.
29.12.Dohrávka proti ChrudimiKRK - CHR 6:5, 4.kolo | Jana PoskerováOdložené utkání proti Chrudimi se dohrávalo mezi svátky. Zápas dotáhly celky až do samostatných nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí hráči a připisují si tak důležité body.
27.12.Divoké utkání v Praze body nepřinesloKOB - VRC 9:5, 21.kolo | Marek KomárekNa branky bohaté utkání v Praze na Kobře neskončilo pro HC Stadion přívětivě. Během prvních třech desítek minut se domácí dostali do čtyřbrankového vedení a zdálo se být rozhodnuto. Vrchlabí se nevzdalo a korigovalo na rozdíl dvou branek. Podobně se to dařilo až do stavu 4:6. Poté však vstřelili hráči pražského celku tři branky během 76 vteřin a rozhodli o tom, že si třemi body upevní první příčku tabulky.
26.12.HC Stadion pojede bojovat o poslední letošní body do PrahyKOB - VRC 9:5, 21.kolo | Raina TomanováPoslední utkání v tomto roce odehraje HC Stadion Vrchlabí na ledě Kobry Praha. 20. kolo oba týmy své soupeře porazily, Kobra navíc dala Nymburku deset branek. V krkonošském derby vyhrálo Vrchlabí nad Trutnovem 6:2. Oba soupeři tak budou bojovat o poslední tři body letošního roku. První vzájemné utkání dopadlo lépe pro vrchlabský tým, který Kobru porazil 6:3 před domácími fanoušky.
26.12.Početní převaha BudějovicCEB - KRK 7:5, 19.kolo | Jana PoskerováO výsledku zápasu proti Budějovicím rozhodla v neprospěch mladšího dorostu velká marodka hostů z Krkonoš.
26.12.Pardubice poraženy mladším dorostemKRK - PCE 8:4, 23.kolo | Jana PoskerováKvalitní utkání sehrál tým mladšího dorostu proti soupeři z Pardubic. Svůj náskok a vedení si na domácím ledě krkonošští pohlídali celý hrací čas.
26.12.Důležité body z KolínaKOL - KRK 5:6, 22.kolo | Jana PoskerováS těžkým soupeřem si hosté z Krkonoš dovedli poradit a zápas dotáhli až do samostaných nájezdů, ve který byli úspěšnější.
26.12.Liberec opět vítěznýKRK - LIB 1:7, 20.kolo | Jana PoskerováNa Tygry z Liberce se hráčům 6.třídy ještě nepodařilo najít recept na výhru.
26.12.Pardubice přehrály 6.tříduPCE - KRK 8:1, 21.kolo | Jana PoskerováV poslední třetině došly krkonošským hráčům síly a nechali v Pardubicích všechny body.
26.12.Šestka slaví první vítězstvíKRK - MBL 7:6, 22.kolo | Jana PoskerováDo poslední třetiny šli šesťáci s tříbrankovým náskokem, ale i tak si dokázali konec utkání zkomplikovat. I přes urputnou snahu soupeře však vítězství udrželi.
25.12.Fanbus KOBRA PRAHAKlubSváteční výjezd na hokej, přidejte se a pojeďte podpořit naše kluky do Prahy na Kobru. Cena : 150,- Odjezd Hostinné - autobusové nádraží: 14:00. Vrchlabí - zimní stadion: 14:30. Přihlášení do busu buď na FB fanklubu nebo na tel. 603354401
22.12.Osmička rovnocenným soupeřemLET - KRK 5:1, 19.kolo | Jana PoskerováI když hráči HC Krkonoše nevyhráli, odvedli na ledě Letňan velmi kvalitní výkon, za který si zaslouží pochvalu.
22.12.Osmáci doplatili na absenceKRK - LIB 0:10, 20.kolo | Jana PoskerováPouze v počtu 11 hráčů nedokázali krkonošští čelit přesile Bílých tygrů z Liberce.
22.12.Přípravka 2005 nastřílela 30 branekKRK - HK2 9:5, 0.kolo | Jana PoskerováNedělní turnaj přinesl hráčům ročníku 2005 dohromady 30 vstřelených branek ve dvou zápasech.
22.12.Střelecké hody 2007KRK - DKL 14:5, 0.kolo | Jana PoskerováPoslední turnaj letošního roku pojali hráči ročníku 2007 velmi útočně. V obou zápascech zvítězili vysokým rozdílem.
22.12.Exhibice PardubicPCE - KRK 17:2, 21.kolo | Jana PoskerováTrochu střeleckou exhibici připomínal zápas osmáků na ledě Pardubic.
20.12.Krkonošské derby ovládlo VrchlabíVRC - TRU 6:2, 20.kolo | Raina TomanováSobotní 20. kolo II. hokejové ligy bylo ve Vrchlabí ve znamení krkonošského derby, ve kterém HC Stadion přivítal na svém ledě Draky z Trutnova. Po první třetině, kterou domácí vyhráli 2:0, ve druhé přidali další čtyři branky. Trutnov dokázal odpovědět pouze dvakrát, a tak z Vrchlabí odjížděl bez bodu. Dva góly si připsal Tomáš Šťastný.
17.12.Předvánoční derby již tuto sobotu! Přijedou Draci z TrutnovaVRC - TRU 6:2, 20.kolo | Raina TomanováPřed sebou máme poslední domácí zápas v tomto kalendářním roce a lepší tečku než derby s Trutnovem jsme si nemohli přát. Draci přijedou odčinit porážku na vlastním ledě ze začátku sezóny, kdy vrchlabští hráči zvítězili poměrem 3:1.
17.12.Od Nisy vezeme dva bodyJnn - VRC 3:4, 19.kolo | Marek KomárekVrchlabští oplatili svému soupeři porážku v nastaveném čase z domácího klání! Dvakrát vedli, ale na začátku poslední periody se ujali vedení Vlci. Martin Filip ale svou druhou brankou v utkání srovnal a zařídil prodloužení. Rozhodnutí přišlo až v nájezdech. Jako jediný se trefil Vlach. Jablonečtí tak mohou litovat nevyužitých přesilových her na konci třetí třetiny.