V lednu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.1.Přání do nového rokuLucie HorčičkováSportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší několik několik slov k novému roku………
2.1.První zápas HC Stadionu v novém roce proběhne v HavířověAZ - VRC 1:2, 33.kolo | Raina TomanováPo menší pauze to máme nový rok a konečně se můžete těšit na další zápasy HC Stadionu Vrchlabí. Ten první letošní odehrajeme na ledě Havířova, a to hned v pondělí. Havířov je v tabulce na posledním místě, s o to větší vervou se ale bude hnát za důležitými body.
3.1.Výsledkový servis mládeže 52. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 52. týden (27.12.2021-02.01.2022).
3.1.HC Stadion Vrchlabí vás zve na Týden hokejeLucie Horčičková
Přijďte v neděli 30.1.2022 v 9:00 do vrchlabské DD Elektromont arény na akci Týden hokeje.
3.1.Z Havířova vezeme dva body po výhře v nájezdechAZ - VRC 1:2, 33.kolo | Raina TomanováVrchlabí v Havířově bodovalo, ale výhra to byla velmi vydřená. V prvních minutách se HC Stadion dostal do vedení, které ztratil na konci druhé třetiny. V té třetí se diváci gólu nedočkali, stejně tak v prodloužení. Rozhodnout tak musely samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hosté.
5.1.Změny v realizačním týmuDaniela UdatnáK dnešnímu dni končí u našeho A-týmu dvojice hlavních trenérů Petr Hlaváč a Martin Koudelka.
Tým dočasně povedou asistenti Tomáš Jirků a Jan Starý.
Definitivní podoba realizačního týmu, který povede náš tým do konce sezóny, bude představena v nejbližší době.
7.1.Další zápas odehrajeme doma proti BenátkámVRC - BEN 3:1, 35.kolo | Raina TomanováK dalšímu zápasu HC Stadion Vrchlabí nastoupí před domácími diváky. Do krkonošského města přijedou Benátky nad Jizerou, které jsou sice na dně tabulky, ale mohou domácí hráče překvapit. Rozdíl mezi oběma celky je velký, Vrchlabí ale ukázalo, že i proti slabšímu soupeři musí hodně bojovat.
7.1.Hlavní trenér Tomáš Jirků, asistenti Jan Starý a Ján BendíkDaniela UdatnáNáš tým bude v soutěži pokračovat pod vedením hlavního trenéra Tomáše Jirků
s asistenty Janem Starým a Jánem Bendíkem.
Změny na trenérských postech by měly být impulzem pro celý tým a přinést oživení herního projevu, který v posledních utkáních nebyl ideální.
8.1.Nový trenér Tomáš Jirků:
Beru to jako obrovskou výzvu a zodpovědnost
Tomáš Otradovský, Krkonošský deníkMládí vpřed! I tak se dá stručně označit rozhodnutí vedení vrchlabského HC Stadion, který pro zbytek sezony dává velkou příležitost nedávno ještě hráčům, nyní už trenérům. Do pozice hlavního kouče se po ukončení spolupráce s dvojicí Petr Hlaváč – Martin Koudelka posouvá bývalý kapitán mužstva Tomáš Jirků (30). Asistenty mu budou Jan Starý (35) s Jánem Bendíkem (36).
8.1.Vítězství za tři body nad BenátkamiVRC - BEN 3:1, 35.kolo | Raina TomanováKonečně se vrchlabskému celku podařilo bodovat před domácími diváky. Po dvou třetinách to sice ještě nebylo jasné, v té poslední ale HC Stadion zabral a během dvou minut vstřelil dvě branky, což mu zajistilo tři body do tabulky.
9.1.Uděláme vše pro úspěch týmu, říkají svorně asistenti Starý s BendíkemTomáš Otradovský, Krkonošský deníkDva asistenti, oba věkově starší než hlavní kouč Jirků. Problém? „Nemyslíme si,“ reagují jednohlasně Jan Starý s Jánem Bendíkem.
10.1.Výsledkový servis mládeže 1. týdenLucie HorčičkováPřinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 1. týden (03.-09.01.2022).
11.1.Dojede si Vrchlabí pro tři body do Kolína?KOL - VRC 5:4, 36.kolo | Raina TomanováDalší zápas odehraje HC Stadion na stadionu svého velkého rivala - Kolína. Jejich vzájemné zápasy přinesly nejen mnoho branek, ale také potyček. V obou zápasech zvítězilo Vrchlabí, i když velmi těsně. Kozli tak mají HC Stadionu co vracet.
12.1.Po skvělé první třetině jedeme z Kolína s prázdnouKOL - VRC 5:4, 36.kolo | Raina TomanováVrchlabí rozjelo zápas v Kolíně ve velkém stylu a hned po první třetině se dostalo vedení 3:1. Bohužel si ho moc dlouho neudrželo, v poslední části Kozlové zabrali a dokázali nejen srovnat krok, ale také zvítězit. Tři body tak zůstaly doma a HC Stadion odjel s těžkou porážkou.
14.1.V sobotu nás čeká bitva s DrakyDaniela UdatnáZítra nás čeká další zápas na domácím ledě, tentokrát proti Drakům ze Šumperka. S našim sousedem v tabulce to bude zápas o takzvaných 6 bodů, protože tabulka je velice nabitá. Mezi sedmým a čtrnáctým celkem soutěže je rozdíl pouze 6 bodů. Stadion v prvním zápase doma porazil draky na nájezdy 3:2, ale na ledě soupeře prohrál 5:1. Máme tak soupeři co vracet.
15.1.Šumperk byl úspěšnější v prodloužení VRC - SUM 3:4, 37.kolo | Raina TomanováDomácí zápas proti Drakům ze Šumperka bohužel nedopadl pro vrchlabské dobře. Každá z třetin dopadla nerozhodně 1:1, nejdříve Vrchlabí vedlo, dotahovali Draci, poté to bylo naopak. V prodloužení byl pak úspěšný Šumperk a odváží si z Vrchlabí dva body.
17.1.Odložení zápasůDaniela UdatnáHC Stadion Vrchlabí, bohužel stejně jako řadu dalších týmů, trápí marodka a pozitivní testy na covid-19.
24.1.Výsledkový servis mládeže 3. týdenLucie Horčičková Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 3. týden (17.-23.01.2022).
24.1.Pozdrav z karantény: „Dobrá nálada nás neopouští,“ hlásí UrbanTomáš Otradovský, Krkonošský deníkV aktuální sezoně platí za nejproduktivnějšího hráče mužstva. Vrchlabský útočník Patrik Urban (28) je v nejlepším hokejovém věku a po loňské první sezoně Stadionu v Chance lize nyní ve druhé nejvyšší soutěži v ČR úspěšně prodává nabyté zkušenosti.
V minulém týdnu však mistrovské zápasy Stadion neodehrál. Podkrkonošský tým byl, podobně jako řada dalších, v karanténě a pokud tomu nic nebude bránit, odehraje další duel až ve čtvrtek 27.1.2022 doma proti Porubě (18.00).