HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Žďár nad Sázavou - HC Krkonoše 2:1

Ze Žďáru bez bodu

23.10.2015
Až poslední třetina rozhodovala o vítězi ve skupině staršího dorostu. Úspěšnější byli nakonec domácí ze Žďáru.
9.kolo, neděle 18.10.2015,
Žďár nad Sázavou
2:1
Joska,Folvarský - Macky, Jankovský, Rubner, Fic, Marek, Geba, Březina, Prokš, Nečas, Fixa, Koudelka, Hrbatý, Jirčík, Sedlák
Klička – Špetla, Borovec, Novotný, Tříska - Rychlovský, Mach, Václavec, Šebek, Jirman, Cerman, Krsek, Kesner, Libnar
Třetiny: 0:0,0:0,2:1  Branky a nahrávky:47. Prokš (Březina, Hrbatý), 57. Jankovský (Prokš, Nečas) - 51. Krsek Vyloučení: 4:5, Macky 5+OK Počet střel: 25:27
Na ledě soupeře ve Žďáru n. Sázavou starší dorost sehrál vyrovnanou partii, nebo lépe řečeno, měli "více ze hry". Po bezbrankovém stavu po dvou třetinách bylo jasné, že kdo udělá více chyb, body nezíská. První se trefili domácí, naše mužstvo dokázalo za čtyři minuty vyrovnat. Soupeř definitivně rozhodl ve svůj prospěch až tři minuty před koncem utkání. Po dobrém výkonu našich dorostenců je to velká škoda ztráty všech bodů. Mrzet je mohou neproměněné šance a zejména nevyužitá pětiminutová přesilovka.