HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HK Mountfield HK - Vrchlabí 1:2

Vrchlabí si připsalo těsnou výhru v Hradci Králové

01.08.2008
Jakub Gabriel
Ke druhému přípravnému utkání vyjeli vrchlabští hokejisté a po úterním neúspěchu v Chrudimi se v Hradci Králové radovali z výhry 2:1. Všechny tři branky padly v rozmezí 10 minut. Nejdříve se trefil vrchlabský Gajovský, ovšem Karlíčkovi se v přesilovce podařilo vyrovnat. Potom ale vstřelil vítěznou branku Galvas, který si připsal branku i v Chrudimi. Příští utkání sehrají Vrchlabští v úterý 5.8. v Plzni s tamějším Lasselsbergerem v rámci letního Tipsport Cupu.
přát, pátek 1.8.2008, 10:00
HK Mountfield HK
1:2
Koutský, Luňák, Brož - Filip L., Lesák, Hendrich, Burián, Karlíček, Pazdera, Spudil, Worfor, Seidl, Drtina - Fořt, Roubík, Suchý - Luštinec, Hruška, Kadlec - Nedorost, Filip M., Moskal - Jindřich, Volráb, Ježek - Ropický, Šejnoha, Šimoníček - Pospíšil.
Štůrala, Ševčík - Matějíček, Vála, Galvas, Chaloupka, Chatrnúch, Wagenhoffer, Jaroměřský - Gengel, Pajič, Beck - Horčička, Kříž, Mikšovský - Gajovský, Rod, Látal - Zavacký, Rusnák, Korčák - Knebl, Divíšek, Hruška.
Třetiny: 0:0, 1:2, 0:0  Branky a nahrávky: 33. Karlíček (Moskal, Filip) - 27. Gajovský (Jaroměřský), 36. Galvas. Rozhodčí: Stolín - Martínek, Lučan. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 380. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.